Зрада — зізнатися чи ні?

Нерідко після зради винна сторона відчуває докори сумління, які так і хочеться полегшити визнанням. Давайте розберемося, чи варто це робити, чи варто все ж зізнатися в зраді.

Перш ніж щиросердого зізнатись, ви повинні добре уявляти собі наслідки такої розмови. Спрогнозувати реакцію партнера з 100% вірогідністю, швидше за все, не вийде. Але передбачити можливі варіанти розвитку подій ви просто зобов’язані. А ми радимо на всяк випадок підготуватися до розмови — скласти речі першої необхідності у валізку і заховати колючо-ріжучі предмети.Зрада

Навіщо потрібно зізнаватися у зраді

Щоб поліпшити ваші відносини. Так-так, саме так. Зрада — лише верхівка айсберга. Напевно у вас були вельми поважні причини для адюльтеру. Якщо розмова буде вестися в площині «що робити», а не «хто винен» — вітаємо! У вашої пари дійсно високі відносини. Незважаючи на те, що трапилося.

Щоб уникнути викриттів. Якщо ви знаєте, що партнер напевно дізнається про ваші пригоди від інших, постарайтеся їх випередити. Тоді у вас з’явиться шанс піднести все в потрібному світлі. Недоброзичливці скажуть — «вона йому сама повісилася на шию». У вашій інтерпретації це буде звучати набагато м’якше — «я була сама не своя» і т.д. Тільки не заглиблюйтеся в подробиці — інші їх напевно не знають, а вам посилювати ситуацію ні до чого.

Щоб розлучитися. Якщо зрада — не випадковість, і ви тримаєтеся в стосунках швидше за звичкою, то саме    зізнання в зраді може прискорити розрив. Тому немає сенсу не зізнаватися. Запитайте себе чесно — чи хочете ви зберегти ці відносини. І запитайте ще — чи не буде ударом для партнера ваша новина. Якщо хоча б на одне питання ви відповісте «так», з зізнанням краще не поспішати. Але якщо ваш варіант «ні — ні» — сміливо затівайте розмову.

Коли не можна зізнаватися у зраді

Якщо ваша зрада тільки фізична. Сам факт перебування у чиємусь ліжку ще нічого не значить. Це може бути гра гормонів, необхідна вам фізіологічний струс, випадковість під впливом алкоголю. Через таке ще можна переступити, не озираючись. Але от якщо ви усвідомлюєте, що закохані, рахуєте години до зустрічі — все  набагато серйозніше. Це психологічна зрада, яка часто веде до розриву стосунків.

Якщо ви відчуваєте, що це зламає партнера. Навіть найсильніший чоловік може бути розтоптаний зрадою коханої жінки. Ви краще всіх знаєте цю людину, тому зважте гарненько — чи вистачить у нього сил витримати удар? Якщо ні — заклейте рот пластиром, але промовчіть. Ви не маєте права ламати особистість.

Якщо ваш партнер вам дорогий. «Це був електрик, він лагодив люстру і впав у ліжко» — брешіть що хочете, навіть якщо вас зловили на місці злочину. не зізнавайтесь до останнього — почути з ваших вуст підтвердження для партнера буде так само боляче, як і застукати вас на гарячому.

Опубліковано в розділі: Сім'я Теги: 

Також читайте:

Який чоловік здатен зрадити? Який чоловік здатен зрадити?
Чому чоловік зраджує? Чому чоловік зраджує?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.