Який чоловік здатен зрадити?

Визначити, чи зраджує коханий, досить легко. Дізнатися, чи схильний він до зрад взагалі, і чому саме — не так-то просто,  але все-таки можливо!

Інструкція до застосування: уважно прочитайте опис кожного типу. Напевно в одному з описів ви знайдете більше знайомих рис, ніж в інших. На нього і орієнтуйтеся. При наявності у чоловіка домашньої тварини ваше завдання істотно полегшується — обов’язково візьміть до уваги цей пункт!чоловік зраджує

«Вічний двигун»

Досьє: кар’єрист, природжений громадсько-політичний діяч, неймовірно цілеспрямована людина, з тих, хто впевнений, що «мета виправдовує засоби», він — як вічний двигун, який змушує «крутитися» всіх людей навколо. Обожнює вирішувати епохальні питання, мислить ну дуже глобально — на рівні планети, країни, в крайньому випадку — окремо взятого народу. Захоплення справою легко перероджується в трудоголізм. Цей чоловік абсолютно не вміє розважатися, вважає розваги рідних — дурощами. Язик не повертається назвати його чуйною людиною, він практично байдужий до чужого горя. Цей тип рідко відчуває докори сумління, тому що завжди трактує події на свою користь. Може запросто забути про надану кимось послугу, та ще й здивуватися, якщо йому нагадати — «Правда, так було?». Применшити значення чужого вчинку «Подумаєш, це був всього лише телефонний дзвінок» і, звичайно, знаходить виправдання своїм гріхам. Його легко визначити при спілкуванні — переважають діловиті прохання, вимоги, накази та інструкції. У такого чоловіка багато друзів — але всі вони … нові (старих практично немає), він легко рве відносини, з тими, хто не бажає заглядати йому в рот. До критики ставиться вкрай болісно, ​​його дуже легко зачепити. Сім’я для нього не головне, дружина повинна бути, в першу чергу, вірним помічником і товаришем, таким собі доктором Ватсоном в спідниці, при цьому її «функціональність» і «користь» важливіше, ніж зовнішність.

Улюблені породи домашніх тварин: лабрадор, ретривер, далматинець. Кішок воліє перських і ангорських, однотонної масті (зазвичай білої або абрикосової). Обожнює коней і, відповідно, верхову їзду.

Секс і схильність до зрад: в сексі зовсім не ханжа, схильний до експериментів, воліє домінувати. Обожнює бути глядачем і спостерігати за оголеною жінкою у відвертих позах. Однак секс для нього завжди буде задоволенням, яке йде другим номером — після роботи. До зрад схильний в меншій мірі, ніж, наприклад, «Жартівник», але, якщо буде можливість — не відмовиться, в разі, якщо це не сильно заважає «справі» або допомагає йому. Прощає собі всі зради, тому що впевнений, що має моральні підстави бути більш щасливим, так як діє на благо всього людства.

Якщо йому зрадили: зраду дружини переносить важко, не прощає, вважає її зрадницею. Правда, може пробачити, якщо про те, що трапилося ніхто не дізнається. Якщо дружина йде сама, він буде їй мстити, перемивати їй кісточки і копатися в її брудній білизні на публіці.

Любитель стандартів і порядку

Досьє: він ненавидить виділятися з натовпу, мірило успішності його життя — «все, як у людей» або «щоб було, як у всіх». Для нього у кожної причини тільки один наслідок, і у цього наслідку ще один і.т.д. Тому, щоб відчувати себе в своїй тарілці, цьому типу потрібні порядок і рутина. Будь-який «безлад» в суспільстві, в квартирі або на робочому столі його дратує і виводить з себе, тому що … заважає планувати. Він не полінується наклеїти фотографію черевиків на коробку, в якій вони лежать, розсортувати архів по попочках (у кожній папці — ще підпапка) і.т.д. У будинку для нього головне — затишок, він ощадливий і руки у нього ростуть з правильного місця.

Цей тип віддає перевагу задоволенням, які можна «розтягнути» — сон, смачну їжу, комфорт, тишу і спокій. Йому мало цікаві речі, які не можна помацати руками — слава, цікава робота або користь для суспільства. Набагато сильніше його хвилюють гроші і положення в суспільстві. Він вважає за краще вибирати «статусні» речі, але орієнтується при цьому на надійність. Такий чоловік переконаний прихильник сім’ї, з нього виходить справжній чоловік і батько, він вважає себе опорою для дружини і дітей.

Улюблені породи домашніх тварин: німецька, кавказька і середньоазіатська вівчарка, доберман, різеншнауцер, чорний тер’єр, ротвейлер. Якщо кішки — то короткошерсті, неяскравих кольорів. Часто заводить рибок, хвилястих папужок, декоративних кроликів.

Секс і схильність до зрад: деколи здатний здивувати в ліжку, але так як і секс повинен бути «як у всіх», часто наступає на горло «своєї сексуальної пісні», гасячи в собі будь-які нестандартні еротичні пориви (а таких буває багато). Схильний до вуайеризму — обожнює підглядати! Зате до зрад схильний набагато менше за інших типажів. Якщо зраджує, то робить це «по любові», а не по п’янці, і веде себе як «порядна» людина, у якого одна дружина і одна коханка. З коханкою відносини стабільні, зазвичай на неї він примудряється виділити якийсь один день, по можливості допомагає їй матеріально. Але піти заради неї з сім’ї — не піде.

Якщо йому зрадили: звістка про зраду дружини — для нього трагедія (навіть якщо він сам їй зраджує). Цей любитель порядку проповідує подвійні стандарти. З його точки зору чоловік має право зраджувати (хоча не обов’язково цим правом користується), а жінка такого права не має. Він упевнений, що зраджувати — це непорядно, тому важко переживає крах відносин. Імовірність того, що він пробачить зраду, вкрай низька. Та і сам здатен зрадити дуже рідко

 Любитель показових виступів

Досьє: живе почуттями, без емоційних струсів чахне і хиріє, також чахне без людської уваги і здатний на будь-які витівки, щоб її отримати. Він обожнює грати на публіку і бути в центрі подій. Йому властиві артистизм і манірність, любить яскраві кольори, одягається модно і дещо екстравагантно. Такий чоловік дуже часто буває хорошим співрозмовником, в його жилетку можна виплакатися, він вміє співчувати. Однак це не заважає йому бути вкрай ненадійним і безвідповідальним товаришем, на якого абсолютно не можна покластися. Любить красивих жінок (таких найзручніше демонструвати оточуючим).

Улюблені породи: «статусні» крихітні собачки — карликові тер’єри, болонки, пекінеси, чіхуа-хуа, з кішок — сфінкси, шотландські висловухі. З радістю заведе в домі якого-небудь екзота — шиншилу або хамелеонів.

Секс і схильність до зрад: опинившись з ним у ліжку, жінка напевно відчує себе на сцені, секс буде таким же — яскравим і театралізованим. Цей тип двома руками голосує за свінг та іншу еротичну «смакоту», часто схильний до бісексуальності. здатен зрадити, але не по любові, а виключно заради нових вражень, з одною партнеркою йому нудно.

Якщо йому зрадили: чекайте граду погрох, ридань, докорів, демонстративного розлучення і такого ж демонстративного повернення. Швидше, пробачить, якщо «зрадниця» щиро розкається, тим більше, якщо зробить це прилюдно.

 Гуляка

Досьє: веселун і жартівник, людина що захоплюється, але непостійний. Схильний залишати розпочату справу на півдорозі, якщо його раптом зацікавило щось інше (або хтось інший). Запросто може пообіцяти і не зробити. Він піддається різким змінам настрою, причому часом незалежним від зовнішніх обставин. У нього величезне коло спілкування, причому всі приятелі вважаються «своїми в дошку», цей тип впевнений, що у нього немає ворогів. Ніколи не вірте його обіцянкам! Напевно це він придумав фразу «обіцяти одружитися й одружитися — різні речі», історія про здивовану дівчину з класичним питанням «Любий, ти ж обіцяв що ми одружимось?» І відповідь «Чого я тільки тобі не обіцяв» також писана з нього. Ні в яких конкурсах і змаганнях участі не бере, з приводу самооцінки не переживає, часто може не контролювати себе. Говорить голосно, швидко і плутано, нечленороздільно, ніби захлинаючись словами. Фрази або навіть слова він не закінчує, вони набігають одне на одне.

Улюблені породи: підбирає «двортер’єрів». Любить і кішок, воліючи самих звичайних (нерідко рятує їх). Часто заводить яких-небудь гризунів, особливо домашніх щурів.

Секс і схильність до зрад: секс феєричний — йому подобається все, аж до збочень, але реалізує він їх виключно з обопільної згоди. У ліжко тягне усе, що рухається, особливих домагань з приводу краси партнерки не має, найчастіше це просто жінки, яким довелося побувати на тому ж застіллі, що і він. здатен зрадити (зраджував, зраджує і буде зраджувати). Але робить це не з любові, а виключно тому, що для нього вважлива кількість, а не якість. Прислів’я «з очей геть — з серця геть» — про нього, достатньо виїхати на 2 дні до мами, щоб у нього з’явилася нова «прохідна» дама серця.

Якщо йому зрадили: простить, бо сам зраджує, нікого не засуджує і ні в чому не звинувачує.

 «Ботанік»

Досьє: типова «річ у собі», той, про кого часто говорять «не від світу цього». Він непластичний, незграбний. Тяжіє до теоретичних обчислень та досліджень. Краще розбирається в найскладніших механізмах, ніж у людях. Часто говорить так, ніби у нього «в роті каша». Мова нечленороздільна, заплутана. Рідко звертає увагу на те, як одягнений. У побуті вкрай невибагливий. Може запросто не мити посуд, поки є ще хоч одна чиста тарілка. Якщо її немає, може помити тільки одну — для себе, а то й вибрати з купи брудного посуду найменш брудну і використовувати як чисту. Він з ледве-ледве, насилу уловлює настрої інших людей. Не відчуває, коли настав час припинити розмову, тому що він вже набрид, не бачить явно неприязного ставлення до себе. Любитель пожартувати (в його арсеналі, як правило, виключно чорний гумор), він не замислюється про те, як його жарти сприймаються оточуючими. У шлюбі з ним дуже важко, тому що він якщо і творить, то робить це «для вічності», так що грошей теж вічно немає. У солідному віці може залишити «стару» дружину, якщо хтось з «молодих та ранніх» покладе на нього око. У жінках цінує швидше розум, ніж зовнішність.

Улюблені породи домашніх тварин: мисливські — спанієлі, сетери. Кішки — триколірні або руді.

Секс і схильність до зрад: досить часто буває самотній, «рятується» мастурбацією, але робить це «з вогником» і фантазією. Якщо ж пощастить знайти підходящу пару, він буде активно користуватися всією доступною «методичною літературою», визубрить Камасутру, і почне в ній практикуватися. Часто відокремлює секс від любові, як мух від котлет. Зате практично не здатен зрадити!

Опубліковано в розділі: Сім'я, Кохання Теги: 

Також читайте:

Зрада — зізнатися чи ні? Зрада — зізнатися чи ні?
Чому чоловік зраджує? Чому чоловік зраджує?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.