Етапи розвитку кохання в шлюбі

Зовсім недавно Всесвітня організація охорони здоров’я віднесла кохання до психічних відхилень поряд з алкоголізмом, ігроманією, токсикоманію та клептоманією.

справжнє кохання
Нехай говорять, що кохання це хвороба, хімічна реакція або що-небудь інше, насправді — це почуття, яким не можна так просто заразитися. Щоб дійсно кохати, потрібні зусилля, час і терпіння обох сторін. І для досягнення справжнього почуття чоловіку і жінці необхідно пройти сім стадій розвитку кохання в шлюбі — тільки так можна зрозуміти істинну його природу природу.

Перша стадія — насичення

Насичення також можна назвати закоханістю, яка є найвідомішою стадією, про яку знає кожен житель планети. Вона знаменується божевільними вчинками, неймовірними помилками, дивними витівками, а іноді навіть і самогубствами.

Закоханість як раз і можна назвати психічним розладом, адже стан закоханих схожий до наркотичного сп’яніння, коли розуму і логіці немає місця, — незрозуміла пристрасть через вироблення гормону окситоцину повністю оволодіває ними. Створюється враження, що чоловік і жінка все життя відчували спрагу, а тепер намагаються її вгамувати, сподіваючись, що вона буде тривати вічно.

Такі сильні емоції є природним планом, якщо б не вони, то навряд чи створювалися б сім’ї і народжувалися діти.

Друга стадія — перенасичення

Не раз ви чули, що від любові до ненависті всього один крок, тонка межа. І цей крок — перенасичення, адже ніхто не може постійно впиватися своїм щастям, будучи в стані вічного захвату. Термін закоханості — рік максимум, для деяких досить і тижня, не виключено, що перенасичення можна відчути і на наступний день після одруження. І тільки якщо об’єкт пристрасті знаходиться на певній відстані, якщо зустрічі та побачення не щодені, стан закоханості може тривати довше, адже таким чином недоліки коханого не здаються такими явними.

Третя стадія розвитку кохання в шлюбі  — відторгнення

Якщо вам відомо відчуття протверезіння після алкогольної вечірки, тоді вам не складно буде зрозуміти стадію відторгнення, що характеризується подібним станом. Пристрасть змінюється депресіями і розчаруваннями, так як партнери починають бачити один в одному недоліки і відчувають навіть якусь незручність за вираження своїх почуттів у першій стадії, від чого прокидається жалість до себе. Саме в цей період найчастіше розвалюються шлюби, і якщо одні пари все ж намагаються зберегти сім’ю, то інші проявляють власний егоїзм.

Не варто турбуватися, якщо це відбувається з вами, все абсолютно природно — кожна сім’я проходить цей етап, ще один крок до досягнення істинного кохання.

Четверта стадія — терпіння

Створюється враження, що розлучення зараз зустрічаються частіше, ніж власне одруження і народження дітей. Шлюборозлучні процеси стали такими простими, що дану процедуру можна порівняти з якою-небудь буденною справою. Тому до цієї стадії кохання в шлюбі доходять, на жаль, не всі сім’ї. Терпіння проявляється у подружжя, які розуміють, що проблеми потрібно вирішувати, в першу чергу змінюючи себе, а не вимагаючи змін від партнера. І якщо чоловік і дружина кожен попрацює над власним егоїзмом, постарається побачити в партнері його «Я», перестане нав’язувати свою думку — тут почнеться розуміння, а сварки можна перечекати і перетерпіти.

П’ята стадія — виконання обов’язку 

Складно зрозуміти і прийняти, що кохання не з’являється з нічого, що воно не виникає просто так, з першого погляду. Кохання треба ростити, до нього можна лише прийти, а не просто отримати на блюдечку. Одного терпіння ніколи недостатньо, необхідно підключити певні дії, перш за все — роботу над собою.

Багатьох, напевно, здивує сама назва даної стадії — виконання обов’язку, коли насправді з обов’язку починається кохання в сім’ї, коли чоловік і дружина помічають індивідуальність один одного, помічають особливості партнера і власні недоліки, які і намагаються виправити. Почуття обов’язку — це не «мені повинні», це «а що можу дати я?».

Шоста стадія — повага

Повага з’являється в шлюбах, в яких партнери безкорисливо і щиро служать один одному, віддають себе повністю, не чекаючи взамін подібних дій. І це абсолютно не має принижувати ні чоловіка, ні дружину, а тільки прославляти їх людську гідність. Для прояву кохання потрібна внутрішня робота і сприятливі емоційні умови.

Дана стадія є серйозною підготовкою до наступної, до якої, власне, все і прагнуть — Кохання.

Кохання

Ми не можемо змінити батьків, дітей, інших родичів — з такою ж серйозністю необхідно ставитися і подружжю один до одного, щоб відчути справжнє кохання в шлюбі, а не просту закоханість. Кохання весь час плутають із чимось дешевим, зі звичайними плотськими бажаннями. Коханню треба вчитися, пройшовши всі шість кроків, не завжди приємних і солодких. І тільки коли пара почне без користі, злості виконувати обов’язок, поважати один одного, тоді чоловік і дружина з упевненістю зможуть сказати і відчути, що в їхньому шлюбі з’явилося істинне кохання, яке не потрібно вимагати, потрібно всього лиш бути відданим йому.

Опубліковано в розділі: Сім'я, Кохання Теги: ,

Також читайте:

Кохання по секрету Кохання по секрету
Як вийти заміж за мільйонера? Як вийти заміж за мільйонера?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.