Чому чоловік зраджує?

Версія Стіва Харві, автора бестселерів, присвячених стосункам між чоловіком та жінкою.

Для більшості жінок, зрада немислима і непростима … Ви вважаєте, що, якщо ви сказали йому «люблю», то найменше, що може зробити ваш чоловік, це вважити найсвятіше для вас — вірність. Він може брехати (час від часу), не справлятися з роботою по будинку і вихованням дітей, не так багато заробляти, приділяти більше уваги своїм друзям і своїй матері, ніж вам, а коли справа доходить до ліжка, опинитися посереднім коханцем. Але варто тільки чоловікові зрадити жінці, тут же розверзнеться земля. Жінки можуть знести багато чого, але тільки не зраду. А що ж ми, чоловіки? Ми це розуміємо … Однак ми робимо це. Чому? Чоловік зраджуює тому що …чоловік зраджує

Він може

Чоловіки дивляться на секс інакше, ніж жінки. Для багатьох з вас секс емоційний — це акт любові. Але для чоловіка в сексі необов’язково присутні емоції або зміст. Чоловікові легко — дуже легко — позаймавшись сексом, прийти додому, вимитися і вести себе як ні в чому не бувало.

«Секс для нас просто фізичний акт — любов не має до цього абсолютно ніякого відношення.»

Чоловік зраджує, бо думає, що це зійде йому з рук

Звичайно, чоловіки замислюються про ризик бути викритими  в зраді. Але здебільшого вони заводять любовні романи, будучи абсолютно впевненими в тому, що це зійде їм з рук, і, вже звичайно, з безсумнівною впевненістю в тому, що якщо ж їх все-таки застукають, вони виправдаються. Чоловіки цілком упевнені в тому, що для вас важливіше залишатися з ними та їх недосконалістю, ніж піти і жити на самоті. Принаймні саме на це вони сподіваються. І спочатку все так і буває. Але як тільки ваші підозри перетворюються в «Слово та Діло», чоловіки починають брехати і заперечувати. Це у випадку, якщо вони хочуть зберегти стосунки.

А якщо ні — коли чоловік бачить, що ви не вписуєтесь в його життєвий план, він не буде навіть намагатися приховати що-небудь і виправдовуватися після того, як його застигнуть на місці злочину. Він просто скаже вам, що спить з іншою жінкою, тому що …

Він не став тим, ким хотів стати, або не знайшов ту, яка йому дійсно потрібна

Ви можете думати, що це відмовка, але це реальність. Скільки разів ви зустрічали чоловіка, який говорив: «Коли я буду заробляти достатньо, я подумаю про зобов’язання» або «ось я отримаю це просування по службі і заспокоюсь»? Цей чоловік все ще намагається самореалізуватись, і поки він рухається в цьому напрямку, він не збирається відволікатися на відносини з вами. Він говорить собі, що у нього просто немає часу на це — для нього це не найголовніше. Тому його поведінка і буде такою слизькою.

Те ж саме може бути і уже з одруженим чоловіком з дітьми. У зрілого чоловіка, який усвідомив, хто він такий, і задоволений тим, що він робить, і тим, скільки заробляє, ймовірно, життя організоване правильно. Він став тим, ким хотів, і розставив свої пріоритети в наступному порядку: сім’я, освіта , бізнес і все інше. Але якщо сім’я не йде на першому місці в цьому списку, то виникають проблеми — він буде присвячувати себе своїм пріоритетам в тому порядку, в якому він їх розмістив.

Читайте по темі:

Те, що відбувається вдома, не відбувається так, як раніше

Саме так: це може мати якесь відношення до вас. Ваш чоловік може ходити і бурчати, що у ваших стосунках більше немає колишньої іскри, що ви більше не збуджуєте його, як раніше, — що ви більше не справляєте на нього такого враження як колись. Ви знаєте, як це буває: вам двом добре один з одним, ви починаєте жити разом, народжуєте дітей, купуєте будинок, а потім закопуєтесь в комунальних рахунках і вихованні дітей, ходите на роботу і намагаєтеся не відставати від інших у гонитві за успіхом. Ставши родиною, ви автоматично включилися в цю гонку.

А потім чоловік бачить, що жінка, яка мала звичай вбиратися, використовуючи якісь штучки, щоб збуджувати його, вже не так зацікавлена ​​в цьому, як на початку знайомства. Та й секс стає прісним. Вона приходить з роботи, відправляючись на яку вона надягала свою гарну спідничку і туфлі на високих підборах, робила макіяж і все інше, і скидає все це, перш ніж доходить до дверей спальні. І тепер, після довгого дня на роботі і ще більшої кількості домашніх справ, вона лягає в ліжко в головній пов’язці і футболці, готова розстріляти вас, якщо ви тільки спробуєте кинути на неї хтивий погляд.

Інакше кажучи, будинок став рутиною. І цьому чоловікові не вистачає іскри, яка була там раніше. Ви змінилися. (Він знає, що теж змінився, але ми не говоримо про нього, ми говоримо про вас.) Можливо, приходить  відчуття того, що ви вже не цінуєте його так, як раніше. Слова подяки вимовляються рідше, виникає багато суперечок — схоже на те, що суєта прокидається з вами вранці і притискається до вас вночі. І ваша родина вже не виглядає тією самою сім’єю, в якій він погодився жити. А якщо він не отримує те, на що розраховував, він швидше за все піде наліво і знайде це в іншому місці, тому що, знаєте що? Він знає, що завжди зможе знайти це десь в іншому місці…..

Завжди є жінка, готова зробити це

Це правда, яку жінки чомусь визнавати не хочуть. Уявіть собі, якщо б кожна жінка говорила: «Ти одружений — я не можу зробити це з тобою». Знаєте, скільки шлюбів і відносин було б збережено на сьогодні? Чоловіки мають можливість зраджувати, тому що маса жінок згодна віддатися. Звичайно, іноді це обдурені жінки, які просто не знають, що чоловік вже зайнятий. Однак найчастіше ці жінки знають, що сплять з одруженим, і що чоловік зраджує.

 

 

Опубліковано в розділі: Сім'я Теги: 

Також читайте:

Який чоловік здатен зрадити? Який чоловік здатен зрадити?
Зрада — зізнатися чи ні? Зрада — зізнатися чи ні?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.