Наші бабусі: як знайти спільну мову?

 Бабусі бувають різні, їх не вибирають, однак жити з ними потрібно мирно, адже і ми з вами колись станемо старенькими і дивакуватими. Ми постараємось класифікувати всіх снуючих в природі (або майже всіх) бабусь і спробувати знайти з ними спільну мову. 

Бабуся і внук

Бабуся-критиканка

Така бабуся ні на хвилину не припиняє пильно розглядати в лупу поведінку батьків і їх недоліки у вихованні. Також бабуся-критиканка не забуде висловитися з приводу недоробленого ремонту, брудного вікна і занадто пізнього укладання дитини. З одного боку, з такою бабусею складно співіснувати. З іншого, така бабуся — ідеальна для батьків-пофігістів, які самі ну ніяк не можуть організувати своє життя.

Бабуся-тиран

Це найавторитетніша бабуся у всьому. Вона робить безапеляційні заяви і ніхто не повинен з нею сперечатися, тому що все одно буде гірше. Від таких бабусь, як правило, батьки біжать в обійми нянь і сусідок, аби не мати справу з бабусею-тираном. Хоча може так вийти, що для неслухняної дитини бабуся-тиран — якраз те, що потрібно.

Бабуся-подружка

Балакуча бабуся-подружка здатна скрасити похмурі будні мами, яка сидить вдома з дитиною. Бабуся-подружка може розповісти багато про що, починаючи з того, як робити клізму, і закінчуючи особистим сексуальним досвідом. А ось чи треба тобі таке, вирішуй сама. Одне точно, бабуся-базіка — гарна заміна телевізору або радіо, якщо ти знаходишся з дитиною в селі на відпочинку.

Але от допомоги від неї не дочекаєшся, навряд чи вона стане готувати, прасувати і прати. Хіба що дитину на неї можна залишити на якийсь час. Правда, тобі доведеться їжу та одяг заготовити заздалегідь. І приготуйся, що вона буде тобі дзвонити через кожні півгодини, доповідаючи, чим покакала та як поїла дитина.

Бабуся-мучениця

Така бабуся готова не їсти і не пити заради онуків. І про те, від чого їй довелося відмовитися, вона розповість усім, тому батьки, які посміють залишити дитину на таку бабусю, будуть відчувати себе справжніми нелюдами, які позбавляють дитину любові і ласки і напружують стару немічну людину.

Якщо немає іншого виходу і грошей на няню, щоб лагодити з такою бабусею, треба навчися підігравати і жалісливо піддакувати їй.

Бабуся-модниця

Бабуся-модниця — найкраща бабуся для внучки. Вона й сама добре одягнена, і за онукою простежить, щоб колготки були в тон з сумочкою, а бантик  — одного кольору з паском.

Бабуся-модниця — криниця правил етикету і ходяча академія мистецтв, і всіма своїми знаннями вона неодмінно поділиться з онукою. Мінус таких бабусь — не дуже-то вони люблять хлопчиків. А так все добре: батьків вона діставати не буде своїми моралями, тому що сама живе бурхливим ​​цікавим життям.

Юна бабуся

Юна бабуся — частіше це молода жінка, яку діти дуже рано зробили бабусею. Але не обов’язково, можливо, це просто бабуся-пофігістка і вона не збирається присвячувати свої кращі роки онукам. Тому відразу попереджає дітей: ваші діти — ваші проблеми. З такої бабусі користі не буде. Хоча іноді можна попросити її погуляти з дитиною. Можливо, вона захоче згадати свою молодість.

Бабуся-пліткарка

Ця бабуся із задоволенням погодиться няньчити малюка, лише б знати всі подробиці подружнього життя. Саме таку бабусю можна ненароком вдарити дверима, виходячи із спальні, тому що підслуховування для неї — майже як хліб.

Так що, вдаючись до допомоги такої бабусі, будь готова тримати язик за зубами, інакше весь двір буде знати подробиці ваших з чоловіком інтимних сцен і сімейних скандалів. І не важливо, що під час прогулянки потрібно дивитися за дитиною, бабуся-пліткарка встигне все розповісти.

Бабуся-контролер

Така бабуся звикла все тримати під контролем. Без неї не обійдеться жодна сімейна рада. Вона скрізь вставить не те що свої 5 копійок, а цілу гривню.  Хоча часом її поради досить корисні, головне — вміти це визнати.

З бабусею-контролером буде жити простіше, якщо зумієш підкоритися і визнати її верховенство. Тоді вона стає доброю і самовідданою помічницею.

Бабуся-оптимістка

У такої бабусі все завжди добре. Її онуки — найкращі, і заради них вона готова, долаючи свій ревматизм і головні болі, годинами гуляти і навіть стрибати на дитячому майданчику.

Дітки її просто обожнюють за таку життєву позицію і частенько сідають на голову. Головне завдання батьків — не допустити цього і не сісти самим на голову, забувши про вік бабусі і навісивши на неї занадто багато обов’язків.

Опубліковано в розділі: Сім'я Теги: 

Також читайте:

Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки
Як провести 8 березня або чого хоче жінка? Як провести 8 березня або чого хоче жінка?
Алергія на руках Алергія на руках
Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки? Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.