Косметика з SPF захистом

Косметика з spf захистом зазвичай приходить нам на допомогу в жаркі сонячні дні, щоб не згоріти в процесі дачних робіт або відпочиваючи на пляжі.  Та навіть в похмурі і здавалось безсонячні дні все одно потрібно не забувати про шкідливе сонячне випромінювання. Як правильно підібрати косметичні засоби, і чому ми повинні захищати від шкідливих сонячних випромінювань не тільки шкіру обличчя, а також губи і волосся розповідає Жіночий сайт Дівчата.in.ua

косметика з spf

Захист від нападу

Незважаючи на відсутність тепла, сонце не дрімає і посилає  крізь хмаринки шкідливе випромінювання. Сонце, ніби Зевс в гніві, метає в нас шкідливими α-променями.

Сонячне випромінювання існує двох видів: β-промені (UVB), які стимулюють в шкірі вироблення меланіну і формують загар і α-промені (UVA). Вони не приносять нашій шкірі видимого дискомфорту у вигляді опіків або почервонінь, не викликають появи засмаги, але зате проникають в глибокі шари шкіри, викликають зміни в клітинах, стимулюючи фотостаріння, виникнення меланоми (раку шкіри).

Косметика з spf захистом — гідний супротивник сонячному випромінюванню, головне вміти її правильно підібрати.

Косметика з SPF  для обличчя

При виборі косметики  для обличчя з SPF потрібно обов’язково звертати увагу на цифру, стежити за тим, щоб вона була комплексної дії, тобто на упаковці написано, що   засіб захищає від UVA і UVB-променів, бажано, з фізичними та хімічними фільтрами.

Фізичні фільтри — це діоксид титану і оксид цинку. Вони створюють на шкірі плівку, яка відбиває сонячне випромінювання. Засоби з такими фільтрами достатньо гіпоалергенні і не закупорюють пори. Правда, вони густі і мають білий колір.

Хімічні фільтри, як правило, містяться в декоративній косметиці (тональний крем, пудра). У складі можна помітити такі речовини, як ціномати, сульфати, силікон. Вони поглинають і перетворять сонячне випромінювання, нейтралізуючи його негативний вплив на шкіру.

Рівень SPF потрібно підбирати зважаючи на проблеми вашої шкіри. Якщо у вас шкіра схильна до пігментації, то вже  при видимій відсутності сонця ви повинні почати користуватися засобами з захистом 25, у спекотні сонячні дні 50, щоб запобігти появі плям. Якщо ж подібних проблем зі шкірою немає, оптимальним буде засіб з рівнем захисту 10-15, а в сонячні дні 25-30.

Важливо: Багато хто помилково вважає, що якщо користуватися 2-3 засобами з SPF, то в сукупності це дає більший захист від сонця. Однак це не так. Якщо ви будете користуватися тональним кремом з SPF 15 і кремом з догляду за шкірою SPF 15, захист збільшиться на 1-2 спектру SPF, тобто в підсумку ви отримаєте 16, а не 30.

Не обов’язково використовувати кілька засобів з SPF захистом, достатньо одного, наприклад крему, пудри, або тональної основи. Головне дотримуйтесь чіткого правила — всі засоби з SPF потрібно оновлювати на шкірі кожні 3 години.

Косметика з SPF для губ

Губи — це найніжніша і найменш захищена зона нашого обличчя. Позбавлені ліпідного шару, вони швидко сохнуть, постійно вимагають додаткового зволоження. Червона облямівка губ особливо чутлива до механічних пошкоджень і ультрафіолетового випромінювання. Сонячні промені можуть викликати у цій зоні, як фотостаріння (поява зморшок навколо рота), так і онкологічні освіти (на слизовій).

Тому помадою або бальзамом(якщо ви не любите помаду) для губ  з SPF-захистом потрібно користуватися обов’язково. Вони утворюють додатковий шар, який захищає губи від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, добре живлять і зволожують шкіру губ.

Косметика з SPF для волосся

Ультрафіолетове випромінювання також приносить шкоду і нашому волоссю. α-промені сушать шкіру голови, викликають зневоднення, роблять волосся ламким, β-промені впливають на пігмент волосини, будь він штучний чи натуральний, і руйнують його. Тим самим, роблять волосся тьмяними і блідими. В результаті волосинки стоншуються, втрачають об’єм, починають випадати, погано піддаються укладанню. Але проти впливу шкідливих сонячних променів існує цілий арсенал засобів.

Використовуйте спеціальні зволожуючі шампуні, вони добре затримують вологу в шкірі голови, не даючи волоссю пересихати, відновлюють його життєву силу. Після того, як ви вимили волосся, обов’язково застосовуйте кондиціонер, він сприяє склеюванню лусочок волосся, робить його слухняним і м’яким.

Раз на тиждень робіть живильні маски для волосся з вмістом кератинів, вітамінів і антиоксидантів. Вони роблять стовбур волосини більш міцним, об’ємним і еластичним.

І, звичайно, кожен раз перед виходом на вулицю використовуйте захисні спреї з SPF-фільтрами, незмивні кондиціонери чи лосьйони. Вони створюють на волоссі захисну плівку, яка відштовхує шкідливе сонячне випромінювання.

Шкідливе випромінювання впливає на нас, навіть в холодні похмурі дні, коли ми не бачимо сонце за хмарами. При відсутності належного догляду наша шкіра беззахисна перед UVA-променями, які стають з кожним роком все активнішими через  руйнування озонового шару.

Косметика з SPF — «захисний одяг», який повинна носити кожна з нас, адже вона охороняє нашу шкіру від передчасного старіння і ракових захворювань, зберігає наше волосся здоровими і красивими, а губи м’якими і спокусливими.

Опубліковано в розділі: Косметика Теги: ,

Також читайте:

Натуральна чи органічна косметика? Натуральна чи органічна косметика?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.