Її Величність туш: секрети візажистів

В умілих руках візажистів туш здатна на багато що — збільшити очі, зробити їх більш виразними, зробити погляд кокетливим або драматичним. Які прийоми використовують професіонали?

 туш секрети

Візажисти рідко зупиняють свій вибір на універсальних формулах, що обіцяють всі ефекти відразу. Такий склад на практиці виявляється не настільки ефективним. Інгредієнти, що забезпечують об’єм, виключають можливість додавання до складу туші інгредієнтів, спрямовані на подовження вій. Для одержання декількох ефектів одночасно краще комбінувати різні формули.

Створити ідеальний вигин.

Незважаючи на те, що в лінійках багатьох виробників присутні туші з ефектом підкручування, без щипців ці формули малоефективні.

Щипці здатні за кілька секунд «відкрити» погляд і додати томної чуттєвості образу.

Рецепт застосування щипців від Сюзен Джордано: «Подивіться в дзеркало і злегка підніміть підборіддя. Стисніть щипці у самих коренів на 3-5 секунд. Потім відступіть на середину довжини вій і ще раз стисніть щипці, але вже на 1-2 секунди».

Ключовий момент використання щипців полягає в тому, щоб застосовувати їх до нанесення туші. Вії, нафарбовані тушшю, прилипають до щипців і легко вириваються.

Додати драматизму образу.

Після завивки багато візажистів застосовують подовжуючу туш, як на верхні, так і на нижні вії. Дебра Коулман Наллі радить наносити стільки шарів туші, скільки їх буде комфортно відчуватися на очах, але не забувайте щоразу давати просохнути попередньому шару.

Після туші, що подовжує вії, Ромі Сулеймані накладає об’ємну туш, особливу увагу приділяючи віям в куточках очей.

Візажист Chanel Фульвія Фаролфі радить наносити туш зігзагообразними рухами, щоб домогтися максимального покриття кожної вії. Крім того, вона рекомендує наносити туш не тільки звичним способом, профарбовуючи вії з горизонтально, але і вертикально.

Останній штрих — нижні вії.

 Відносно нанесення туші на нижні вії думки візажистів кардинально розходяться. При створенні smoky eyes без макіяжу нижніх вій не обійтися, запевняє візажист Паті Дуброф. Щоб домогтися рівномірного прокрашування вій і при цьому не залишити «павучих лапок», краще використовувати туш, спеціально створену для нижніх вій.

Боббі Браун закликає відмовитися від нанесення туші на нижні вії жінкам, у яких проступили «гусячі лапки». У цьому випадку зоряний візажист радить особливу увагу приділити дофарбовуванню верхніх вій. Профарбовані верхні вії миттєво забезпечать візуальний ліфтинг-ефект шкіри області навколо очей.

Головний візажист Chanel Фульвия Фаролфі, навпаки, ніколи не відмовляється від нанесення туші на нижні вії. Злегка профарбовані нижні вії, на її думку, прекрасно збільшують очі.

Зберегти туш у будь-якій ситуації.

 Для дощового сезону Кевін Окоін пропонує користуватися водостійким складом туші. Однак ці формули часто досить агресивні по відношенню до шкіри та вій, а також вимагають спеціального засобу для демакіяжу, тому не варто ними захоплюватися.

При виборі водостійкої формули зверніть увагу на наявність поживних компонентів в її складі, адже він здатний зміцнити крихкі вії.

Універсальний чорний.

Сюзен Джоржано запевняє, що чорний колір не протипоказаний жодному кольору очей. Чорна туш зробить очі будь-якого кольору виразними і яскравими.

Однак не варто відмовлятися і від експериментів з кольором. Так, синій, так само, як і зелений, створює вигідний контраст з карим кольором очей.

Зеленооким і синьооким дівчатам візажисти рекомендують спробувати фіолетову туш. Нанесіть поверх чорної туші фіолетовий відтінок, але тільки в куточки очей. Фіолетовий складе чудовий дует зі світлим відтінком очей.

Spider – час. 

Візажист Леді Гага Billy B. ніколи не шкодує туші. Зоряний візажист рекомендує занурювати щіточку в тюбик щоразу перед нанесенням. Тим більше, що в новому сезоні особливо актуальний spider — ефект. Або по- нашому «павучі лапки», яких ми так старанно уникаємо.

«Павучі вії» з деяких пір вже не є ознакою поганого смаку і невмілої руки. Цей ефект використовують на показах багато візажистів. Звичайно, для повсякденного життя такі вії малозастосовні, але на модній вечірці «павучі лапки» будуть цілком доречні.

Для створення ефекту «павучих лапок» слід нанести як мінімум три шари об’ємної туші. При чому наносити новий шар потрібно відразу ж, на ще не просохлий попередній.

Видалити зайве. 

Якщо у ваших планах немає створення ефекту «павучих лапок», то надлишки туші краще відразу ж видалити.

Професіонали вдаються до гребінця для брів, щоб видалити непотрібні грудки туші. Для цього, поки туш ще просохла, чистим гребінцем для брів приберіть грудочки, ретельно розчесавши вії.

Секрет щіточки. 

При створенні туші важлива не тільки формула, але і щіточка. Щіточку виробники створюють з урахуванням текстури туші. Боббі Браун вважає, що є тільки один спосіб вибрати щіточку, відповідну саме вам, — тривале тестування різних тушей.

Дивлячись на щіточку, можна дізнатися, який ефект слід чекати від туші: великі і густі щіточки частіше бувають у формул, що створюють об’єм. Прямі й тонкі щіточки — у туші з ефектом подовження. Вигнуті щіточки здатні підкрутити вії.

Найлегше користуватися щіточкою з короткою щетиною: менше ризик отримати склеєні і неохайні вії.

Опубліковано в розділі: Косметика Теги: 

Також читайте:

Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки
Як провести 8 березня або чого хоче жінка? Як провести 8 березня або чого хоче жінка?
Алергія на руках Алергія на руках
Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки? Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.