Як зробити гарні брови

Жіночий сайт Дівчата розповідає як зробити гарні брови,  ідеальні для вашого обличчя.

як зробити гарні брови

Дуже багатьом дівчатам подобається чітка лінія брів, піднята вгору з красивим плавним вигином. Подібні брови часто зустрічаються у дівчат східного типажу .

Тільки такі брови не всім підходять. Як визначити які брови будуть ідеальні для вас?

По-перше, подивіться на себе в більше дзеркало. Спробуйте, притиснувши пальцем куточок і / або основу брови, потягнути шкіру трохи вгору, в бік, вниз… Придивіться. Яка форма вам подобається?

Одними лише бровами можна схематично намалювати емоції людини. Будьте уважні. Яка форма брів робить вас суворою, злою, сумною, насупленою. Ви самі навмисно можете створити потрібну вам емоцію.

Наступний етап. Промальовування. Намічаємо гострим олівчиком кордони вищипування волосків.

Крок третій. Вищипує бровки. Дану процедуру слід виконувати у напрямі зростання волосків. Для початку позбавляємося від тих волосинок, які ростуть просто близько до основної форми брови.

Маленька хитрість: вищипуйте волоски брови за допомогою маленького дзеркальця. І при цьому постійно перевіряйте результат через велике дзеркало на відстані не менше метра від нього. Справа в тому, що через маленьке дзеркало брови можуть здаватися однаковими, а велике дзеркало покаже всі недоліки.

Будьте уважні. Подивіться чи однакової форми брови. Часто буває, що одна брова більш кругла, а інша, навпаки, має гострий кут.

Не бійтеся вискубувати волоски як зверху, так і знизу брови. Особливо це актуально, якщо брови відносно одна одної знаходяться на різному рівні. Тоді одну брову доводиться коректувати знизу, а іншу зверху.

Стрижка брів. Це необхідно, коли на початку брови волоски довгі і ростуть вгору. Їх необхідно порівняти з основною лінією брови. Так само іноді буває, що брови тонкі, але через те, що волоски ростуть не по ходу руху брови, а, наприклад, вниз, брови здаються широкими. У такому випадку варто відмовитися від корекції пінцетом даної ділянки і слід прибрати зайві кілька міліметрів ножицями.

Товщина брови. Якщо особа має досить крупні риси обличчя, то не варто робити бровки занадто тонкі. І навпаки.

Довжина брови. В ідеалі брова повинна починатися на тому ж рівні, де розташований внутрішній кут ока. Якщо очі близько посаджені, варто дещо збільшити відстань між бровами. Але не переборщіть. Перевіряйте поступово результат через велике дзеркало. Зворотна ситуація з широко посадженими очима.

Не робіть занадто довгою брову. І не виводьте її кінчик сильно вниз. Щоб не надавати вираження печалі у погляді.

Якщо відстань між віком і бровою дуже маленьке, особливо в районі внутрішнього куточка очей, часто видалення буквально одного- двох міліметрів брови значно «відкриває» погляд.

Не бійтеся пробувати і у вас все вийде!

Опубліковано в розділі: Догляд за обличчям Теги: 

Також читайте:

Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки
Як провести 8 березня або чого хоче жінка? Як провести 8 березня або чого хоче жінка?
Алергія на руках Алергія на руках
Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки? Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.