Як вийти заміж за мільйонера?

Багато хто з нас дивиться передачі та фільми про багатих і знаменитих, читає любовні романи, де обов’язково прекрасний принц виявляється багатий і вродливий, і десь в глибині душі, всі ми хочемо бути на місці щасливих героїнь. Але правда життя така, що мало хто вірить в те, що зможе вийти заміж за мільйонера.

вийти заміж за мільйонера

Та й справді мільйонерів не так багато, щоб всі могли здійснити свою мрію, але якщо ви проявите все свою завзятість і вміння, ви можете стати тією єдиною, якій посміхнеться доля. Вам залишилося тільки щиро повірити в те, що нічого неможливого для в цьому житті  немає, і ваша мрія здійсниться.

Що потрібно, щоб вийти заміж за мільйонера

Щоб перетворити мрію вийти заміж за мільйонера в реальність, необхідно зрозуміти, що це досить важка праця. Тому вам доведеться зайнятися своєю зовнішністю, вихованням і кар’єрою. Не забути про необхідність розробки справжнього стратегічного плану ваших майбутніх дій та вчинків. Будуть абсолютно незайвими прагнення до навчання, величезне бажання змінюватися і реалістичний погляд на події. Необхідно вивчити всю літературу, яка присвячена психології багатих чоловіків, адже якщо ви хочете звернути увагу чоловіка на себе, вам слід знати, що для нього важливо. Тут можуть допомогти як серйозні роботи по психології, написані в доступній формі, так і статті в інтернеті. Будь-яка інформація буде корисна, так як допоможе  скласти чіткий план дій, а головне, ви будете знати, як потрібно себе  вести з ним і які помилки не зробити, щоб не втратити свій шанс.

Психологія чоловіка — мільйонера

Психологія багатого чоловіка кардинально відрізняється від поглядів на життя чоловіка, який навіть просто добре заробляє, не кажучи вже про інших. Він звик працювати і покладатися тільки на себе. У нього переважає величезне бажання отримувати все в цьому житті  тільки відмінної якості. І як це б не звучало негарно, те ж саме відноситься і до жінки, яку він назве своєю дружиною.

Це, звичайно не означає, що він буде оцінювати кожну знайому даму, як на ринку, але підсвідомо зверне увагу тільки на ту жінку, яка виглядає на всі 100% і відрізняється від всіх інших дам. У суспільстві, в якому бувають чоловіки-мільйонери, всі жінки прагнуть виглядати ідеально, особливо ті, хто ще не заміжня. Тому тут важлива не тільки зовнішність (якою б гарною ви не були), але і все інше: бездоганні манери поведінки, начитаність і інтелект, чудово розвинене почуття стилю, захопленість своїми заняттями, уміння цінувати, розуміти і чути людей. Поки чоловік домагався таких висот, він зіткнувся з багатьма неприємними речами, які, так чи інакше, залишили свій негативний слід в душі. Він підсвідомо хоче, щоб жінка зігріла його душу своєю турботою і ласкою, та й захоплення своєю супутницею у його колег і друзів буде тільки вітатися.

На що слід звернути увагу

Постарайтеся об’єктивно оцінити свої дані, починаючи з зовнішності і закінчуючи вашими знаннями. Якщо ваша фігура не настільки досконала, зовнішність трохи вище середнього, почуття гумору розвинене слабо, та й похвалитися академічними знаннями ви, поки не можете, ваші шанси стають нижче середнього. Але це не привід опускати руки. Значить, вам потрібно просто позначити всі ці якості і знайти шлях їх удосконалення. Також не затягуйте з виконанням вашого бажання. Ваші шанси досить високі, якщо вам ще не виповнилося 35, але з будь-якого правила є виключення, і жінка неординарна у всіх відносинах може скласти конкуренцію більш молодій суперниці. Тільки от постаратися доведеться з усіх сил. Щоб полегшити собі завдання, озирніться навколо, може поруч з вами є чоловік, який вже зараз подає надії. Адже тут можливий варіант, що якщо ви будете з ним поруч, то зможете сприяти процесу зростання його матеріального добробуту. Це є одним з найбільш простих способів вийти заміж за мільйонера, просто допомогти стати улюбленому чоловікові таким.

Де можна зустріти майбутнього чоловіка — мільйонера

Для того, щоб вийти заміж за мільйонера, вам необхідно проявити ініціативу. Тут буде дуже важлива ваша перша зустріч. Знайдіть місце, де ви зможете познайомитися з такими чоловіками. Для цього необхідно подорожувати, бувати на різних вечорах святкових або благодійних. Існують шанси познайомитися з мільйонером на роботі, якщо ви працюєте в головному офісі великої фірми. Або стати спортсменкою одного з видів спорту, які зараз у моді у мільйонерів, або освоїти професію журналіста, який розуміється на фінансових питаннях. За родом своєї діяльності ви зможете зустрічатися з різними людьми, і може серед них і з’явитися той єдиний і неповторний. Якщо ви хочете визначити потенційне коло наречених, вивчіть світську хроніку, там ви неодмінно зможете дізнатися про мільйонерів, які не одружені або розведені. Також така інформація стане корисною для складання списку місць і заходів, які чоловіки — мільйонери найбільше відвідують.

Як поводитися з потенційним чоловіком — мільйонером

Намагаючись вийти заміж за мільйонера, проявіть всю свою кмітливість. Вам необхідно потрапити в його оточення, але при цьому не показати свою явну зацікавленість у ньому. Коли вас знайомлять, поводьтеся стримано, але доброзичливо. Більше слухайте, ніж говоріть самі, дайте йому висловитися. Намагайтеся запам’ятовувати все, що він говорить про себе і своє оточення. Зіставте отриману інформацію зі своїми висновками. Проявіть всю свою жіночу проникливість. Спілкуючись з потенційним чоловіком — мільйонером не зачіпайте розмови про гроші і сумі його доходів. Ви повинні бути далекі від цього. Також не слід в його присутності пити і курити, проявляти свою вульгарність і агресію. Ви повинні бути елегантною і витриманою завжди. При більш тісному спілкуванні не поспішайте з надто інтимними проявами почуттів. Будь-який чоловік цінує тільки те, що йому дісталося насилу.

Що слід дізнатися, щоб вийти заміж за мільйонера

Для того, щоб ви змогли знайти спільні теми для розмови і найголовніше зустрітися один з одним, вам необхідно познайомитися з речами, якими цікавляться люди цього кола. Дізнайтеся більше про їх захоплення, вивчіть інформацію про вітрильні перегони, гольф та теніс, про дорогі машини і коней. Постарайтеся навчитися чому-небудь з цього. Не зайвим буде розбиратися в їжі, музиці, винах, мистецтві, заходах, які так чи інакше пов’язані з багатими людьми. Якщо ви твердо вирішили вийти заміж за чоловіка-мільйонера, і вже знаєте за якого саме, намагайтеся дізнатися про все, що є цінним для нього. Його погляд на цей світ, що він любить, а що не сприймає ні в якому вигляді. Щоб ваша симпатія переросла у щось більше, вам необхідно намагатися зрозуміти, що для вашого обранця є головним у житті.

Також слід знати

Якщо ви вже знаєте, чоловіка, який вам сподобався, вивчіть його характер і звички. Це допоможе вам трохи розкрити таємницю його  мотивів та  вчинків, які він здійснює в тій чи іншій ситуації. Дізнатися про характер, вам допоможе, наприклад, знак зодіаку. Така інформація стане корисною і допоможе вам уникнути скоєння фатальних помилок у спілкуванні з обраним чоловіком.

Пам’ятаєте, у багатого чоловіка все загострюється в 2 рази, і реагує він на все дуже різко і швидко, так як звик аналітично обдумувати всі свої вчинки. Звичайно, гарна жінка може викликати в нього пристрасть, але щоб викликати в нього бажання одружуватися на вас, доведеться дати йому зрозуміти, що краще вас йому просто не знайти. Якщо вдасться зробити це, знайте, пропозиція руки і серця не за горами.

Як зрозуміти, що він хоче зробити вам пропозицію

Ви зможете зрозуміти, що ваш обранець вирішив зробити вам пропозицію руки і серця, якщо уважно проаналізуйте ваші стосунки, які стали дуже близькими. Якщо ви на правильному шляху, то він буде проводити весь свій вільний час з вами, постійно призначаючи зустрічі. Якщо він запам’ятав день знайомства, перше побачення і ваш день народження, то він вже розглядає вас в якості дружини. Якщо балує вас подарунками та сюрпризами, захищає і оберігає вас, цікавиться вашим життям, говорить з вами про все на світі, знайте, ваша мрія вийти заміж за чоловіка-мільйонера скоро може здійснитись.

Опубліковано в розділі: Кохання Теги: ,

Також читайте:

Етапи розвитку кохання в шлюбі Етапи розвитку кохання в шлюбі

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.