Якщо зникло сексуальне бажання

Трапляється, що з різних причин ми перестаємо відчувати себе жінками — спокусливими, сексуальними, бажаними, кокетливими. Перестаємо загравати зі своїм чоловіком, вибирати гарний одяг і білизну, відчувати сексуальне бажання. Часто це призводить до проблем у відносинах, внутрішньої незадоволеності собою і життям.

сексуальне бажання

Як же повернути своє сексуальне бажання, а заодно і фарби в особисте життя, розповідає Divchata.in.ua

Сексуальна енергія дуже потужна, і в залежності від реалізованості, вона може або давати сили на розвиток в інших сферах (виступати в ролі мами, господині, працівника і т.д.), або брати ці сили звідти, спустошуючи нас, роблячи нас роздратованими.

Іноді апатія — це вже крайня ступінь роздратованості, апатією організм часто показує, що в нього вже немає сил навіть пручатися. Якщо апатія — це саме той стан, в якому ви знаходитесь, і якщо секс з чоловіком вам став байдужий, то саме час зайнятися реалізацією себе в новій життєвої ролі — ролі коханки, жінки, яка може захопити, заінтригувати, доставити задоволення, звести з розуму. І все це можна робити з власним чоловіком.

І не бійтеся, що це негативно вплине на інші сфери вашого життя. Так не буде, адже жінка, яка може одночасно бути в ролях і мами, і господині, і коханки — ідеальна!

Якщо зникло сексуальне бажання і ви не «хочете»  чоловіка

Іноді зустрічаються скарги на те, що немає бажання займатися сексом саме з своїм чоловіком. І кохання є, і у відносинах поки все добре, але секс перетворився в повинність, чоловікові це, зрозуміло, не подобається. У такому випадку можливі два варіанти (беручи до відома, що ви любите свого чоловіка).

Вам потрібен струс: нові умови, нові пози — все нове! Спробуйте, виїхати кудись, пограти в рольові ігри. Попросіть чоловіка змінити свою «сексуальну» поведінку: по-іншому підходити до вас, по-іншому пестити, цілувати: більше пристрасно чи, навпаки, більш ніжно.

Другий варіант — вирощувати сексуальне бажання всередині себе. Розвивайте сильніше власну сексуальність, це допоможе вам поглянути і на чоловіка іншими очима. Відчуйте різницю між двома станами: «Він мені не подобається» і «Я не подобаюся собі поруч з ним». Спробуйте зробити так, щоб ви подобалися собі в першу чергу. Цілком імовірно, що нова лінія поведінки сподобається не тільки вам, але і вашому чоловікові.

Якщо ж вам нічого не допомагає повернути сексуальне бажання до вашого чоловіка, задумайтеся, що вас справді тримає разом? Якщо будь-який фізичний контакт (обійми, наприклад) з чоловіком вам противний, то про яку любов може йти мова? У такому випадку вам потрібно розбиратися з іншими питаннями: яким ви хочете бачити свого чоловіка, з якими якостями, який він зараз, чи правильно ви себе ведете, чи можете ви надихнути його на зміни? І тільки після цього ви можете знову повернутися до питання сексу і сексуальне бажання повернеться саме по собі.

Опубліковано в розділі: Кохання Теги: 

Також читайте:

Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки
Як провести 8 березня або чого хоче жінка? Як провести 8 березня або чого хоче жінка?
Алергія на руках Алергія на руках
Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки? Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.