Як безболісно розлучитися?

На жаль чи на радість  всі історії закінчуються. Любовні — не виключення. Ще вчора ви не могли перенести і десять хвилин розлуки, відпускаючи його в найближчий магазин за хлібом і цигарками. А зараз збираєтеся назавжди депортувати зі свого життя: без права повернення, листування, особистих зустрічей. І все, що у вас залишається — це красиво попрощатися, зберігши любов хоча б у пам’яті.

Так як же безболісно розлучитися?

Розлука

  • Розлучитися різко

Розставання — як неминучий знос будівлі, в якому пройшли найкращі роки. Ви мрієте пережити це безболісно, ​​перебираєте в голові наймилосердніші способи. Так в дитинстві над нами потішалися батьки, коли потрібно було вирвати молочний зуб в домашніх умовах: хочеш — прив’яжемо ниткою до дверної ручки, хочеш — плоскогубцями витягнемо…  Навіщо продовжувати власні муки? Один крок і все — назад шляху немає. Страшно, зате швидко. І по-дорослому.

  • Прощатися по-живому

Нічийна пара ключів на тумбочці, ввічлива розмова з приводу кому залишиться недавно куплений пилосос, випадкове торкання плечима в коридорі, з байдужістю чекаючий біля під’їзду таксист…  Хочете, щоб це стало вашими єдиними спогадами про розставання? Тоді не поспішайте з розлученням: пильно й з мазохізмом спостерігайте за тим, на що перетворюються ваші, колись божевільні, почуття.

  • Не обертатися

Запахи тіста, меду, сексу, кави, недавно випраних  простирадл, свіжих соків, недавно пережитого щастя…  Все, чим зазвичай пахне в домі у закоханих, все це тепле, липке, радісне, живе, раптово випурхне з вашого життя, як і не бувало… І залишаться лише порожні вішалки в шафі, відзначена червоним фломастером дата на настінному календарі і закохані посмішки на фото. Вам захочеться сховатися в цьому тугому коконі спогадів, знову і знову подумки повертаючись до тих місць, де вам було добре.

Тільки от добре там більше не буде, а буде немислимо, жахливо, так  погано, що не передати словами.  Хочете перевірити, спробуйте.

  • Не звинувачувати

Він обіцяв завжди: любити, захищати, розуміти, чекати, вірити в вас і в себе. Він обіцяв завжди бути: дбайливим, цілодобово ніжним, що тримає за руку, наспівує колискові, зустрічаючим з роботи, захоплювалися вашими омлетами, мріючим побачити вас у шлюбній сукні. І тепер все це нездійснене,  здається вам ЙОГО виною. Так уже побудована справжня любов: навіть якщо йдете ви, все одно, здається, що йдуть від вас.

Ви можете прямо зараз посадити його перед собою. Можете підбирати найотруйніші слова,  волати на розрив аорти, клястися у ненависті, обіцяти швидку розплату, схлипувати, розкривати давно загоєні рани, шукати причини…  Нічого не зміниться. Нікому не полегшає. Прийміть той факт, що у вас обох не вийшло. І треба просто йти далі.

  • Не намагатися розлюбити

Любов не здатна до саморозрушення після виголошення фрази «Нам треба розлучитися». Любові фіолетово, вірите ви в неї, чи ні. Вона піде тільки тоді, коли має піти. Ви маєте право вирішувати, з ким і коли вам бути поруч. Від кого народжувати дітей, з ким їздити відпочивати, кому дарувати валентинки на День Закоханих. Але вирішувати, кого і скільки вам любити, на жаль, не в ваших силах.

Залиште це питання небесам. Пройде час — і життя порадує вас новим почуттям і новими відносинами. Які, цілком може бути, і ми надіємось, вам ніколи не доведеться ховати і ніколи не доведеться говорити фразу «Нам потрібно безболісно розлучитися».

Опубліковано в розділі: Кохання Теги: 

Також читайте:

Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки
Як провести 8 березня або чого хоче жінка? Як провести 8 березня або чого хоче жінка?
Алергія на руках Алергія на руках
Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки? Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.