Кохання по секрету

Фраза «Люба, давай не будемо афішувати відносини» може вкрай образити дівчину. Ми маємо властивість додумувати за чоловіків: «От негідник, він мене соромиться!» Або навіть: «Напевно у нього є інша!». Насправді ж, причин для таємного кохання може бути маса — від цілком невинних до злочинницьких. Тому перш ніж ображатися і робити відповідні висновки, треба розібратися, в чому тут справа.

  kohannya_po_secrety

Світла сторона

У деяких випадках секретні відносини можуть стати захоплюючою грою для обох. Закоханим подобається, що у них є своя таємниця, невідома оточуючим. Вони не можуть обійматися і триматися за руки в будь-коли та в будь-де, доводиться обходитися багатозначними поглядами і натяками. Виходить, що у партнерів немає відчуття повного володіння один одним, і це почуття «недоотримання» може продовжити першу закоханість.

Інше питання — чому люди вирішили тримати стосунки в таємниці. Найбільш поширена проблема — колектив. Якщо, скажімо, кохання ненавмисно нагрянуло на колег по роботі, не розповсюджуватися про це — не така вже й погана ідея. По-перше, чутки і розмови за спиною мало кому допомагали. Ви ж не хочете, щоб ваш роман став чимось на зразок реаліті -шоу, за яким захоплено стежить весь офіс. По-друге, начальство може бути проти відносин між підлеглими. У таких випадках про свою любов можна і промовчати.

Мова може йти не тільки про робочий колектив. Якщо закохані — давні друзі і у них є спільна компанія, можливо, їм не варто відразу посвячувати всіх в новий статус своїх відносин. Наприклад, якщо вони самі поки не до кінця розібралися у своїх почуттях, слухати чужу думку на цей рахунок їм зовсім не хочеться.

Ще одна причина приховувати стосунки — якщо один з партнерів, а, може бути, і обидва нещодавно розлучилися зі своїми колишніми коханими. Особливо, якщо вся ця «Санта-Барбара» відбувається в загальній компанії. Нові відносини можуть поранити когось із «колишніх» або навіть спровокувати конфлікт. Тому багато хто вирішує протягом якогось часу зустрічатися таємно — поки пристрасті не вгамуються.

Я стикалася з ситуаціями, коли ініціаторами того, щоб тримати стосунки в таємниці, виступали дівчата. По-перше, їм хотілося відчувати себе вільними і незалежними, і таємні відносини давали таку можливість. По-друге, будемо чесні, дівчата — істоти кокетливі, а кокетувати з «чиїмись» подругами чоловіки зазвичай не ризикують. Але це не означає, що ці дівчата підшукували собі кращі варіанти — навпаки, вони були чесними і вірними подругами, а з такого «секретного кохання» складалися дуже міцні і серйозні відносини.

Темна сторона

Виходить в певних ситуаціях таємне кохання — це не так уже й погано. Хоча вони можуть виявитися ширмою для прикриття неблагородних мотивів і негарних вчинків.

Деяким чоловікам (рідше — жінкам) таємні відносини зручні тим, що дозволяють «працювати на два фронти». Скажімо, людина таємно зустрічається з вами, а паралельно залицяється з вашою приятелькою. Звичайно, йому потрібно, щоб про його стосунки ніхто нічого не знав. Може бути, він просто колекціонує жінок, щоб потім розповідати про свої «перемоги», а може, хоче в результаті вибрати «кращий варіант з представлених». Такі відносини нічого не дадуть дівчині, крім зайвих приводів для обурення. Так що від подібного «мачо» варто бігти якнайшвидше і якнайдалі.

Інший не надто приємний варіант — чоловік не впевнений у своїх почуттях до дівчини. Або впевнений, що таких почуттів немає, і сприймає ці відносини як тимчасові, на яких він не збирається довго затримуватися. Навіщо в такому разі взагалі комусь про них розповідати? Ніякого сенсу у відносинах з такою людиною немає і бути не може.

У будь-якому разі, справа не в таємниці, а в довірі, в тому, які почуття переживаєте ви і ваш коханий. Зруйнуватися можуть і таємні, і явні відносини. Але також вони можуть мати щасливу розв’язку.

© Катя Кожевникова

Опубліковано в розділі: Кохання Теги: 

Також читайте:

Етапи розвитку кохання в шлюбі Етапи розвитку кохання в шлюбі

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.