Як правильно зберігати продукти

Одні продукти краще зберігаються при кімнатній температурі, інші — в холодильнику, а треті — вимагають заморозки. Жіночий сайт Дівчата пропонує вашій увазі правила зберігання продуктів, що допоможуть максимально довго зберегти їх в їстівному вигляді!

зберігати продукти

Зберігання продуктів на столі

Часник і цибуля, як не дивно, краще зберігають свій вигляд і аромат, якщо будуть зберігатися в сухому прохолодному місці, а не в холодильнику. Аналогічно з помідорами і картоплею. Краще зберігаються поза холодильником також банани, цитрусові та дині.

Хліб і здобу також краще зберігати при кімнатній температурі, обернувши їх в пакет. Термін «придатності» при такому зберіганні складає два дні. Якщо потрібно зберегти хліб на довший термін, то його можна заморозити. Подальша розморожування в мікрохвильовій печі знову зробить хліб свіжим і ароматним.

У шафці

Крупи, макарони, горіхи та спеції найкраще зберігаються в темних прохолодних місцях. Після розкриття упаковки, достатньо перекласти ці продукти в герметичні контейнери і зберігати далі в тому ж місці.

Як зберігати продукти  холодильнику

Молочні продукти, яйця, гриби, овочі, фрукти, сир, а також охолоджене м’ясо і рибу краще зберігати в холодильнику. Виняток становлять тільки яблука, які варто зберігати окремо від інших фруктів і овочів. А що стосується грибів, то вирощені людиною гриби (печериці, гливи і т.д.) краще зберігати в плівці, а лісові — у паперовому пакеті. Охолоджене м’ясо краще переупакувати у фольгу, а риба краще зберігатиметься, якщо помістити її в судок з крижаною крихтою. Добре збережеться в холодильнику свіжа зелень, якщо її поставити у склянку з водою і накрити поліетиленовим пакетом.

У морозильнику

Крім м’яса, риби та напівфабрикатів, в морозильній камері добре зберігають свою свіжість і аромат кава в зернах, зелень, фрукти і овочі. Крім того, в морозильнику можна заготовити наваристий бульйон, заливши в його закритій форми для льоду.

Опубліковано в розділі: Корисно знати Теги: 

Також читайте:

Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки
Як провести 8 березня або чого хоче жінка? Як провести 8 березня або чого хоче жінка?
Алергія на руках Алергія на руках
Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки? Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.