Як вивести плями від крові

Свіжі плями від крові вивести досить легко. Застарілі ж плями залишають після себе жовті сліди. Жіночий сайт Дівчата розповідає, як відіпрати плями від крові з улюбленої речі.

плями від крові

Успіх виведення плям крові залежить від того, скільки часу пляма знаходилася на одязі, чи намагалися її вивести всіма можливими способами, ну і від самої тканини, звичайно. Нажаль, доведеться таки попрощатися з річчю, яку випрали під гарячою водою. Засохлі бурі плями в більшості випадків залишаються назавжди.

Відобразимо основні методи допомоги:

• Якщо пляма від крові свіжа, то видалення її під струменем холодної води не повинно скласти особливих труднощів. Пляма не вимилась повністю? Тоді натираємо пляму господарським милом і залишаємо на годину. Потім знову намилюємо і змиваємо під холодною водою.

• Згорнуту від підвищеної температури кров можна видалити тільки установкою заплатки.

• Можна використовувати перекис водню, але обережно: він може пропалити делікатну тканину або зіпсувати малюнок.

• Сольовий розчин може відіпрати засохлу пляму: у літрі води потрібно розчинити велику ложку солі і в цій суміші замочити одяг. Потім його треба випрати в теплій воді з додаванням порошку або мила.

• Несподівано на допомогу приходять і повсякденні засоби для миття посуду. Нанесіть його на пляму, почекайте декілька хвилин та прополощіть річ.

• Нашатир може допомогти не тільки від непритомності, але і в нашій непростій справі: замочуємо річ в розчині, приготованому за вищеописаною схемою, а потім цим же розчином, нанесеним на ватку, відтирають пляму.

• Крохмаль може допомогти при видаленні плями з оббивки меблів. Рідку кашоподібну суміш змоченого крохмалю наносимо на пляму та залишаємо на годину, згодом знімаємо щіткою для одягу засохлу крохмальну корочку.

• Теплий гліцерин також є оптимальним засобом для видалення плями: з розігрітого під теплою водою бутилька виливаємо на ватку гліцерин, протираємо пляму, а потім ретельно прополіскуємо нашу річ.

Зі свіжими плямами крові  можуть впоратися і сучасні засоби для виведення плям типу мила «Антіпятін» або «Сарма» , а також усім відомий «Ваніш». У будь-якому випадку, як тільки посадили пляму, потрібно при будь-якій нагоді замочити одяг під холодною водою. Завдяки швидкому реагуванню можна без зайвих турбот врятувати улюблену річ!

Опубліковано в розділі: Корисно знати Теги: 

Також читайте:

Як вивести цвіль з одягу? Як вивести цвіль з одягу?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.