Як провести 8 березня або чого хоче жінка? - Дівчата.in.ua

Як провести 8 березня або чого хоче жінка?

Чого хоче жінка на 8 березня

Чого хоче будь-яка жінка 8 Березня? Уваги!

Навіть якщо вона стверджує, що не вважає 8 березня якимось особливим святом, і що її дратують натовпи чоловіків з божевільними очима, тортами і букетами квітів, які хаотично снують по місту, в глибині душі вона все одно хоче уваги. Вона хоче прожити цей день без турбот і з посмішкою, щоб у цей день сильні чоловічі руки зняли з її плечей всі проблеми і тяготи. Навіть найсильніша жінка хоче дозволити собі «дати слабину» і побути слабкою, беззахисною і ніжною. Хоча б один день.

А ще вона хоче приємних сюрпризів, почуття свободи і легкості та нових вражень. Вона хоче такого свята, щоб навіть на наступний день її очі сяяли щастям тільки від одного спогаду про те, що було вчора. І щоб свято не обмежилося тільки сніданком і букетиком квітів — вона розраховує і на вечерю при свічках, і на заповітний флакон парфумів і нову модну сумочку, про які вона вам стільки разів натякала усіма способами!

 

Зробіть цей день святковим для всіх жінок!

Так чого ж хоче жінка 8 Березня? Щоб це був не єдиний день у році, коли їй дарують квіти і подарунки, поступаються місцем у транспорті з посмішкою, готують сніданок з цієї горезвісної яєчні і чашки кави в ліжко і дають банально виспатися! Вона хоче, щоб її любили всі 365 днів в році і навіть 366 один раз на 4 роки (адже у високосний рік чекати 8 березня припадає на один день більше!).

 

Чого вона НЕ хоче!

Вона не хоче в цей день бути одна. Не хоче слідувати порадам про те, що не треба чекати милостей від сильної статі і весело і креативно створити свято самій собі. Самій прикрасити з вечора свою кімнату, щоб вранці прокинутися в святковій обстановці, самій сходити в кіно і кафе з подругами або з ними ж влаштувати піжамну вечірку, або піти в клуб. Вона не хоче робити подарунки собі сама, якими б бажаними вони не були.

 

Чоловіки, подаруйте своїм жінкам Свято! Подаруйте їй політ над містом, подаруйте їй весну в горах, подаруйте їй вечір біля озера, день в СПА або масажному салоні, подаруйте їй її мрію… Зробіть їй пропозицію одружитися з вами, зрештою, вона вже стільки його чекає і сьогодні самий відповідний момент! У всякому випадку, ви точно не забудете цю дату потім, через багато років. До речі, зателефонуйте мамі і вимийте посуд! 8 березня ще не закінчилося і ви ще встигне зробити свою кахану щасливою, вона цього чекає до останньої хвилини цього дня.

Опубліковано в розділі: Корисно знати

Також читайте:

Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки
Як провести 8 березня або чого хоче жінка? Як провести 8 березня або чого хоче жінка?
Алергія на руках Алергія на руках
Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки? Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 6626 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.