Користь та шкідливість пива

Лікарі наполягають на тому , що пиво — це алкогольний напій , але деякі фахівці стверджують , що користь пива таки не вигадка. У ньому містяться речовини , які в певній кількості потрібні нашому організму : вода , білки , цукри і навіть вітаміни. Користь пива, так само як і шкода  викликає багато суперечок. Спробуємо розібратися !користь шкідливість пива

Безсумнівно , у пиві є алкоголь. Це і є причиною , по якій до нього ставляться з деякою обережністю , хоча відсоток алкоголю набагато нижче , ніж в інших напоях. З одного боку , така концентрація не повинна нашкодити , але медики вказують і на той факт , що пиво отримано в процесі бродіння , і, відповідно , зберігаються побічні продукти (з’єднання хімічних речовин , які в певних дозах можуть стати отруйними ) .

Ще стверджують , що користь пива в тому , що воно сприяє травленню , якщо його вживати під час їжі. Нічого подібного! Дослідження довели , що зловживання пивом під час їжі може призвести до запальних процесів в стравоході і навіть раку товстої кишки.

Деякі думають , що користь пива в тому , що воно має сечогінний ефект , таким чином допомагає очищати організм. Насправді пиво вимиває з організму деякі необхідні білки , мікроелементи (калій , магній , вітамін С) , без цих елементів організм слабшає , і частіше виникають різні захворювання.

Також надмірне вживання пива веде до підвищення тиску , розвивається ішемічна хвороба серця.

Ніхто не застрахований і від отруєння пивом (як і будь-яким іншим продуктом ) . Нинішні технології дозволяють пиву збережуться певну кількість днів , після чого його пити не рекомендується. Варто звертати на це увагу при покупці пива в магазинах і супермаркетах.

Природно , що вживання пива у великих кількостях веде до пивного алкоголізму.

Але любителям пива не варто засмучуватися. У цього продукту є і багато плюсів:

 • Не всі жінки знають , що користь пива полягає в тому , що існує система омолодження шкіри на основі пива.
 • Якщо пиво вживати помірно , воно допомагає витяганню з організму алюмінію , який може послужити причиною розвитку хвороби Альцгеймера.
 • На основі пива складені особливі дієти.
 • Пиво містить набагато менше калорій , ніж горезвісна кока -кола , молоко та ін.
 • Також користь пива полягає в тому , що воно має діуретичний ефект ( природне виведення з організму розщеплених мікро-і макроелементів ) .
 • Використовують його і для лікування деяких захворювань: коли ви кашляєте , випийте склянку гарячого пива. Або ж покладіть ложку меду в кухоль підігрітого пива — чудові ліки від застуди.
 • У лазні пиво ллють на камені замість води , бо пивний пар сприяє зволоженню шкіри , вона стає більш м’якою і шовковистою.
 • Як не згадати про засіб для укладання волосся , що буде сильнішим всіх рекламованих лаків. Можна застосовувати пиво і як ополіскувач для волосся , ви не тільки позбудетеся від лупи , пиво додасть волоссю блиск.
 • Пивні дріжджі призначаються людям із захворюваннями шкіри : фурункульоз , вугрі , цукровий діабет .
 • Користь пива в тому, що містяться в ньому антиоксиданти допомагають виключити можливість захворіти на туберкульоз , атеросклерозом .
 • Якщо ви довго хворіли — невелика кількість пива допоможе відновити мікрофлору шлунково — кишкового тракту.
 • Існує безліч кулінарних рецептів , де пиво займає почесне місце , але не є основним продуктом.

Але все ж не варто забувати , що пиво — алкогольний напій , а дія алкоголю на організм відомо всім з малих років. Якщо розглядати користь пива не як алкогольного напою , то, звичайно , можна знайти вагому користь , але якщо враховувати , що існує таке поняття як « пивний алкоголізм» , варто задуматися : може , треба трохи зменшити дози вживання цього хмільного напою.

Опубліковано в розділі: Шкідливо чи ні? Теги: 

Також читайте:

Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки
Як провести 8 березня або чого хоче жінка? Як провести 8 березня або чого хоче жінка?
Алергія на руках Алергія на руках
Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки? Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.