Що дарувати в рік Змії 2013?

Що дарувати в рік Змії?  Змію вважають мудрою і розважливою, але вона ще й красуня, тому й подарунки повинні відповідати її сутності: не треба дарувати незграбні і некрасиві предмети, а також те, що не згодиться і буде припадати пилом на полиці або стояти в шафі. Подарунки повинні бути модними і сучасними, актуальними і виразними, але це не означає, що потрібно дарувати що-небудь екзотичне.

Сьогодні дуже багато модних і універсальних речей, якими користуються всі, але серед них неважко вибрати і те, що сподобається Змії: наприклад, звичайна майка або футболка зі зміїним принтом — такий подарунок можна вважати і корисним, і практичним.рік Змії

Що дарувати  в рік Змії 2013 чоловікові?

Символіку Змії можна використовувати де завгодно: так, чоловікові підійдуть запонки, запальничка, брелок з вигравіруваною змійкою, краватка «в смужку», або сорочка «в клітку». Стиль буде дотриманий, але ви повинні точно знати, що подарунок сподобається — в одязі у всіх свої переваги. Молодій і красивій дамі можна подарувати якусь блискучу і облягаючу річ: сукня, светр, або навіть шарфик з блискітками — це буде доречно, і точно в «зміїному» стилі.

Що дарувати в рік Змії 2013 жінці?

Якщо ви знайомі з дамою або дівчиною недавно, або знайомство не близьке, то можна подарувати браслет або срібне кільце, у формі змії або з її зображенням.

Браслет зі зміїної шкіри теж можна подарувати, або будь-який інший аксесуар з неї, але тут є важливий нюанс: треба точно знати, що шкіра для виробу використана та, яку змії скидають самі — це господарці року сподобається, так як буде нагадувати про її дивній здатності до постійного оновлення.

Мудрою і прекрасною Змію вважають ще й тому, що вона любить витончені і дорогі аромати — тут дуже підійдуть парфуми в східному стилі. Відмінним подарунком стануть і ефірні масла, тільки справжні, а не ті, що куплені в аптеці за рогом — натуральні ароматичні масла коштують дорого. До Нового року гарним подарунком будуть і ароматичні свічки — їх теж краще купувати в спеціальних магазинах, а не на ринку.

 Що дарувати  в рік Змії 2013 рідним?

Рідним, чи сімейним друзям, хорошим знайомим можна подарувати постільну білизну, рушники або штори з зображенням Змії. Якщо комусь здасться, що спати на такій ліжку незатишно, є варіант: маленькі веселі стилізовані змійки по всьому полю — це ще краще, або просто багато звивистих ліній і завитків, або зображення води — це теж буде чудово.

Взагалі будь-які іграшки і сувеніри, що зображують Змію, в цей рік будуть доречні, і неважливо, купите ви їх в магазині, на ринку, або зробите своїми руками: навіть якщо їх поставити на полицю, на столик або в шафу, це буде чудово.

Також читайте що краще подарувати на Новий 2013 рік.

Опубліковано в розділі: Подарунки Теги: ,

Також читайте:

Кращі подарунки на Новий рік 2013! Кращі подарунки на Новий рік 2013!

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.