Кращі подарунки на Новий рік 2013!

Практичні подарунки на Новий  рікПодарунки 2013

Якщо Ви хочете подарувати на Новий рік щось більш суттєве, то вибирайте корисний і практичний подарунок: Змії не до вподоби марні витрати, і тому непрактичним і несерйозним людям вона допомагати не стане. Кажуть, що в 2013 році будуть модними речі, які допомагають зберігати здоров’я і дотримуватися здоровий спосіб життя — це відмінна мода, і добре, якщо б вона була актуальною завжди. Тому дарувати можна побутові прилади — їх на ринку безліч. Це хлібопічки — в них можна випікати хліб за «здоровим» рецептами; йогуртниці, щоб готувати натуральний домашній йогурт, без добавок і консервантів; тостери, в яких можна підсмажити хліб домашньої випічки; соковижималки — в зимовий час свіжі соки з фруктів і овочів більше ніж корисні — вони необхідні. Гарними подарунками стануть і кухонний комбайн, і блендер, і міксер — подарунків в магазинах побутової техніки можна знайти багато, особливо напередодні Нового року.

Взагалі дарувати можна все, що пригодиться в господарстві і підійде для роботи: нехай це буде набір посуду або новий ноутбук, або просто настільний світильник, м’який килимок, і навіть звичайний рушник — про ці подарунки ніяк не можна сказати, що вони непрактичні і марні.

Рекомендується при виборі подарунків дотримуватися основних кольорів — якщо, звичайно, подарунки такого кольору сподобаються тим, кому вони призначені. Це синій і всі його відтінки, чорний, зелений, колір морської хвилі, сріблястий, золотавий, коричневий. Якщо ці кольори не до душі одержувачам подарунків, їх можна використовувати в оформленні упаковки, хоча і це теж необов’язково: основний критерій — витонченість і краса.

У цьому сенсі гарним подарунком буде акваріум: дорослі часто обіцяють дітям, що куплять рибок, але зазвичай тягнуть з виконанням обіцянки — в цьому році саме час його виконати.

Корисні подарунки на Новий рік 2013

Є і ще одна категорія подарунків, які не можна назвати дрібничками: коштують вони недешево, і деякі люди не вважають їх матеріальними подарунками, але користь від них може бути величезною. Це те, що можна подарувати людям рухливим і активним — наприклад, абонемент у басейн, тренажерний зал або на інші спортивні заняття. Сюди ж можна віднести бальні танці, особливо латиноамериканські — вчитися їм дуже сподобається молодим людям і дівчатам.

Якщо ж ваш друг є великим любителем гострих відчуттів, то подарунок можна вибрати цілком екстремальний: політ на дельтаплані або параплані, квиток в аквапарк або стрибок з парашутом — добре, якщо вийде зняти використання цього подарунка на відео — так подарунок стане подвійним, і цілком матеріальним .

Про покупку подарунків треба подбати завчасно — це теж одна з умов, що допомагають добитися прихильності Змії: вона не любить поспіху і суєти, так що пройдіться по магазинах заздалегідь — адже це неважко.

Загалом, в рік Змії дарувати слід подарунки яскраві і незвичайні, але також практичні і корисні, тому підійдуть і подарунки, створені своїми руками: це не тільки сувеніри, але і одяг, і предмети побуту, і навіть оригінальне блюдо — наприклад, розкішний торт власної випічки.

Подарунок не обов’язково повинен бути шикарним і дорогим: головне, щоб той, хто його отримає, відчув тепло і турботу про себе. А ще треба сказати ті слова, які ви завжди хотіли сказати, але чомусь не наважувалися. Скажіть своїм коханим, рідним і близьким, як ви їх любите, і як ви щасливі, що вони у вас є, і тоді рік Змії стане найвдалішим, а життя почне поліпшуватися за всіма параметрами.

Читайте також  Що дарувати в рік Змії 2013?

Опубліковано в розділі: Подарунки Теги: ,

Також читайте:

Що дарувати в рік Змії 2013? Що дарувати в рік Змії 2013?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.