Обережно! Крадіжки з пластикових карт або як не стати жертвою шахраїв (кардерів)

Кардінг — цілий ряд різноманітних шахрайських дій і прийомів, метою яких є незаконне використання чужої кредитної картки з метою отримання прибутку. У даній статті ми розглянемо основні правила, які вбережуть вас від різного роду шахраїв і допоможуть уникнути крадіжок з пластикових карт.

крадіжки з карт

Безпека ну вулиці

На вулиці (в офлайні) вашу кредитку також чатують шахраї. Найбільш частий вид шахрайства — зчитування магнітної інформації з карти (з чорної смужки на карті) і пін-кода.

Технічні засоби для реалізації цього виду шахрайства вельми прості. Такі пристрої називають скріммерам. Скріммери можуть ставити на банкоматах, прямо поверх основної поверхні банкомату. Але є випадки коли інформацію з карти зчитували прямо в магазинах, хоча це рідкість.

 • Ну тут все просто, не користуйтеся сумнівними банкоматами. Краще уникати використання банкоматів в метро, ​​переходах, провулках і т.д. Найбільш  надійне місце для зняття грошей — банкомат у відділенні банку або каса.
 • Завжди звертайте увагу на зовнішній вигляд банкомату (картоприймач і клавіатуру). Якщо ви помітили, які-небудь підозрілі пристрої — краще не користуйтеся послугами даного банкомату.
 • Якщо банкомат довго знаходиться в режимі очікування, працює повільно або зі збоями також слід відмовитись від зняття готівки з пластикових карт. В цьому разі банкомат може бути  перепрограмований шахраями.
 • У магазинах чи ресторанах  всі дії з вашою пластикової картою повинні відбуватися у вас на очах. Оскільки  шахраї можуть отримати реквізити вашої карти за допомогою спеціальних пристроїв і використовувати їх у подальшому для виготовлення підробки вашої пластикової карти.

YouTube Трейлер

Безпека в Інтернеті

Ось тут вже шахраям є де розгулятися. Шахраям достатньо знати номер картки, її дату і CVC/CVV код щоб пограбувати вас. І отримати його простіше ніж здається.

Найбільш часті методи шахраїв:

 • Фішингові листи. Вам приходить лист від нібито надійного сайту, але посилання веде на підставну сторінку. Введені там дані потрапляють до шахраїв. Для захисту від цього вам потрібно бути уважним, дуже уважним.
 • Крадіжка баз даних з інших сайтів шляхом злому. Сайт, на якому ви вводили дані своєї кредитної карти може бути цілком правдивим. Але нерідко такі сайти зламують щоб вкрасти їх базу даних.
 • Фішингові сайти. Це може бути що завгодно: псевдо-магазин, псевдо-сервіс і т.д. Ніякого товару або сервісу ви не отримаєте адже метою створення такого сайту є отримання даних вашої кредитної картки.

Щоб не стати жертвою кардерів та уникнути крадіжки з ваших пластикових карт використовуйте наступні прості принципи:

 • Для оплати в Інтернеті заведіть окрему карту і не тримайте на ній гроші. Поповнюйте баланс на карті безпосередньо перед оплатою і відразу їх витрачайте. Повірте, через таку ось дрібницю багато людей втратило гроші. Навіть якщо ви впевнені що дані вашої кредитки або акаунта PayPal не потраплять у погані руки все одно перестрахуйтеся. Це основне правило!
 • Завжди вибирайте в якості методу оплати PayPal. Оплачуючи рахунки через PayPal ви не тільки залишаєте собі шанс повернути гроші у випадку шахрайства. Справа в тому що при оплаті через PayPal дані вашої кредитної карти не передаються продавцю.
 • Не поспішайте клікати на посилання в листах. Часто шахраї надсилають листи від імені служби підтримки відомих сервісів, наприклад, PayPal або eBay.
 • Встановіть антивірус з перевіркою достовірності сайтів та регулярно оновлюйте його (наприклад, NOD або антивірус Касперського, з безкоштовних — Avast). У разі спроби входу на фішинговий сайт антивірус просто не пустить вас туди.
 • Уважно перевіряйте адресу в адресному рядку. Антивіруси звичайно допоможуть, але у вас немає гарантії що фішинговий сайт не створений 5 хвилин тому назад і що він вже є в базі даних антивіруса. Зловмисники часто створюють фішингові сайти зі схожими адресами, будьте уважні.

От якось так от. Безпека ваших грошей тільки у ваших руках. Бажаємо успіху.

Опубліковано в розділі: Корисно знати

Також читайте:

Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки
Як провести 8 березня або чого хоче жінка? Як провести 8 березня або чого хоче жінка?
Алергія на руках Алергія на руках
Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки? Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.