10 секретів успішної дієти

З легкої руки герцогині Віндзорської, жінки всього цивілізованого світу обзавелися маніакальною заклопотаністю зайвою вагою. Дієтологи запевняють, що ожиріння народжується не на стегнах і талії, ожиріння починається — з голови. Тому за необхідності позбутися зайвої ваги назавжди, потрібно повністю змінити спосіб життя, мати чітку мету і дотримуватися комплексного підходу. Готові?

успішна дієта

1 — впорядкувати своє життя.

Француженки вкрай рідко страждають від ожиріння. Вся справа в чіткому розпорядку дня. Їх сніданок, другий сніданок, обід і, особливо, вечеря — завжди в один і той самий час. Хаос — головний ворог успішної дієти. Ще напередодні необхідно точно знати, чим порадує вас сніданок, обід і тим більше вечеря.

2 — додати овочів і фруктів.

Овочі та фрукти — низькокалорійні продукти, які здатні надати організму відчуття помилкової ситості. Варто тільки порівняти: в одному кілограмі огірків всього 150 калорій, у той час як у середньостатистичному бургері вагою близько 200 грамів — калорій більше 400! Такі калорії — абсолютно «порожні» і даремні для організму. Вони моментально «прогорають» і швидко осідають на колись стрункій талії та стегнах.

 3 — не допускати почуття голоду.

Перекушування і прийоми їжі повинні строго змінювати один одного. Дієтологи радять прийоми їжі розділяти не більше ніж двох-трьох годинним інтервалом. У пориві голоду організм найменше захоче вітамінну морквину. Голодний організм терміново потребує швидких вуглеводів, які тут же підуть у запаси.

 4 — використовувати гаджети.

Всі знають, як важливо підраховувати калорії, але наскільки ж складно це здійснити на практиці. Програми, розроблені спеціально для телефонів, самі визначать ідеальну вагу, виходячи із заданих параметрів, підрахують калорії, розрахують добовий раціон, запам’ятають вагу і простимулюють графіками процес втрати ваги.

 5 — частіше пити.

Спрага дуже часто маскується під голод. Тому перш ніж ситно перекусити варто просто випити склянку води.

 6 — їсти повільно.

Звички з дитинства заважають позбутися зайвої ваги: доїсти все до останньої крихти, не розмовляти за столом. А між тим, поки ллється приємна бесіда, відчуття ситості настане швидше. Дієтологи також рекомендують користуватися нетрадиційними приладами, наприклад, паличками, щоб неспішно поглинати їжу.

 7 — не боятися зривів.

Перефразовуючи класика, ситуацію з систематичними порушеннями дієти можна описати так:

— Чому ти їси?

— Тому що мені соромно.

— Чому тобі соромно?

— Тому що я їм.

Зриви бувають у кожного, але головне, щоб «солодке життя» не затягло надовго. При порушенні дієти не варто віддаватися зайвому розкаянню та паніці, просто почніть все заново з наступного ж дня.

 8 — уникати алкоголю.

Крім високої калорійності, алкоголь здатний дуже швидко розпалити скажений апетит. Тому під час дієти від міцних напоїв краще відмовитися. Зовсім.

 9 — пройти медичне обстеження.

Аналізи допоможуть підібрати оптимальну дієту. Часом люди, вибравши невідповідний раціон, просто виснажують організм, позбавивши його життєво необхідних елементів.

10 — не забувати про фітнес.

Дієта, безумовно, принесе свої плоди, вага обов’язково зрушить з мертвої точки. Але щоб кілограми не повернулися, а тіло було міцним і підтягнутим, закріплювати отримані результати краще у фітнес-клубі або в кабінеті косметолога. Різноманітні обгортання і масажі підуть вашій фігурі тільки на користь.

Будьте гарними та здоровими, любі жінки!

Опубліковано в розділі: Дієти Теги: 

Також читайте:

Дієта, основана на підрахунку калорій Дієта, основана на підрахунку калорій

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.