Психолог Анастасія Сидорук
Моя дівчинка - підліток!
Інструкція з виживання
для батьків
Вебінар 1

"У неї є 4 питання:
які саме та як на них відповісти"

Запис на вебінар
Заповніть заявку на участь у безкоштовному вебінарі та отртмайте підтвердження та лінк на ваш e-mail.
Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
Ви, як батьки, маєте величезний вплив на життя вашої дівчинки. Зараз, коли вона є підлітком, здається, що думка ровесників важить для неї більше ніж думка батьків. Але це не так. Вона потребує саме вашої поради, вашого часу і вашої любові.

На серії вебінарів ми поговоримо з вами про особливості виховання дівчат-підлітків (10+років), їх потреби, а також про те, як ви можете стати для вашої доньки найкращою мамою і найкращим татом, ментором і міцною опорою у цей непростий для неї час.
Коли?
Ср, 16 червня, 19:30
Де?
Онлайн (zoom)
Ціна?
безкоштовно
На вас, як батьках, лежить велика відповідіальність – захистити вашу
дівчинку-підітка від токсичних впливів світу, у якому ми живемо.
Бути батьками дівчинки – велике благословіння. Але коли ваша дівчинка стає підлітком, ви раптом можете відчути, як над вашими відносинами починають нависати хмари – ваша дівчинка починає віддалятись від вас. Вам боляче від цього, але ви говорите собі: це нормально, це підлітковий вік.

Правда у тому, що це – не нормально. Навіть у підлітковому віці увага, любов батьків і спілкування з ними – це те, чого підлітки потребують найбільше. Найвіть якщо вони твердять протилежне.

Якщо ви відчуваєте, що ваші відносини з вашою дівчинкою-підлітком недостатньо близькі – вона також це відчуває і їй це також болить. Вона потребує вас, хоча часто сама цього не усвідомлює.

Для того, щоб ваша дівчинка виросла сильною та щасливою у світі, який намагається зламати її внутрішню красу, їй необхідно мати близькі довірливі відносини з батьками. І навіть якщо зараз ваші відносини виглядають зовсім не так, як би вам хотілось - ви можете все змінити.

Пам'ятайте, що Ви як батьки маєте набагато більший вплив на свою дівчинку-підлітка, ніж вам здається. І саме Ви можете захистити її від токсичних впливів світу, у якому ми живемо.

потрібно навчитись бути батьками саме дівчинки-підлітка, а не просто дитини.
Чому варто послухати вебінар 1?
Це Ваша можливість зазирнути у серце вашої дівчинки-підлітка.
Дівчинка-підліток - це хто?
Що потрібно знати про дівчинку-підлітка 10+ років? Які її чотири ключові прагнення? Чому дівчинка-підліток потребує особливої уваги і любові батьків?
Чотири питання, на які ви маєте дати їй відповідь
Є чотири питання, на які ваша дівчинка-підліток постійно шукає відповіді. Від того, які відповіді вона отримає, залежить її подальше життя. Поговоримо про те, що це за питання, чому саме батьки мають дати на них відповідь, та як саме потрібно на них відповісти.
З чого почати?
Що зробити, щоб ваша дівчинка-підліток вас нарешті почула?
Хто проводить вебінар?
Анастасія Сидорук
Соціальна психологиня
Анастасія є магістром соціальної психології, спеціалізується на психології змін. Є авторкою програм тренігів з емоційного та соціального інтелекту для дітей та підлітків. Вищу освіту здобула у Uniwersytet SWPS (Варшава, Польща).
Як взяти участь?
-1-
залиш заявку
залишай заявку та отримуй підтвердження з лінком до вебінарної кімнати.
-2-
заплануй
постав нагадування у календарі, аби не пропустити нашої зустрічі!
-3-
підключайся
розпочинаємо рівно о 19:30, тому підключайся на 5 хв раніше.
Заявка на участь у вебінарі
Заповніть заявку на участь у вебінарі та дочекайтесь e-mail з підтвердженням реєстрації та деталями.
Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
Контакти
+38 096 14 85 944
psychosnovy@gmail.com
Made on
Tilda