Прибираємо іграшки творчо

Якщо в дитячій  збирається все більше іграшок, ви постійно розставляєте їх по полицях, а малюк регулярно розкидає «по місцях» і не бажає самостійно наводити порядок, скористайтеся цими ідеями — вони придумані мамами і не раз допомагали іншим малюкам навчитися прибирати за собою.

прибирати іграшки

  • Грайте у прибирання на швидкість -. За сигналом скажіть прибрати якомога більше іграшок за 30 секунд. Трошки удачі і діти навіть не відразу зрозуміють, що прибирають.
  • Використовуйте рольові ігри. Їх може бути безліч, головне — фантазія! Наприклад, пограйте з малюком в охоту тигра. Малюк — тигр, який полює за іграшками, ловить їх в мішок і відносить в лігво (кошик для іграшок). І не забудьте нагадати дитині, що тигри дуже швидкі, спритні і голосно гарчать!
  • Спробуйте встановлювати «рекордний час»! Просто засікайте час, за який всі іграшки опиняться на своєму місці. Наступного дня спробуйте побити рекорд зібраних іграшок попереднього дня — і не забувайте про похвалу!
  • Попросіть збирати певну кількість іграшок з якимись характеристиками. Наприклад, іграшки певного кольору чи форми. Наприклад, попросіть зібрати 5 жовтих іграшок і 3 круглих.
  • Пам’ятаєте, як Меррі Поппінс знайшла спосіб змусити дітей прибирати? Чому б не спробувати її спосіб? Заснуєте домашню нагороду за саму прибрану спальню і ваша дитина буде змагатися навіть з вами або батьком.
  • Якщо у вас дуже багато іграшок і бабусі продовжують дарувати нові, вам необхідно мати безліч коробок для них. Розсортуйте їх, наприклад, по типу: машинки, кубики, ляльки, посуд і т.д. Це допоможе і дитині і вам.
  • Якщо ви виявили, що ваша дитина спить на підлозі, через те, що ліжко зайняте іграшками, скажіть дитині вибрати одну, найулюбленішу. Решта іграшок укладіть в іграшковому гамаку. Якщо малюк хвилюється за свої іграшки, допоможіть йому їх укрити і заколисати.
  • Якщо дитина не грає з деякими іграшками, умовте малюка покласти їх в «коробку одного року». Якщо протягом 12 місяців іграшки небилиці затребувані, сміливо віддавайте їх іншим дітям або пожертвуйте дитячому будинку.
  • Усе ще не знайшли свій спосіб привчити дітей прибирати іграшки? Зіграйте в Шапокляк! В кінці кожного дня все, що не прибрано відправляється в мамину сумку для покупок і пропадає на 3-4 дні. Ваші діти навчаться швидко прибирати іграшки, так як їм буде шкода втрачати їх на декілька днів.
  • Щоб до прибирання іграшок додалася самостійна чистка та миття підлог, купіть своїм дітям їхні власні швабри, щітки і серветки — це завжди стимулює їх бути дорослими і відповідальними. Зрозуміло, що остаточною прибирання чекати не треба, але ж головне — початок.

Успіхів)

Опубліковано в розділі: Навчання та розвиток

Також читайте:

Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки
Як провести 8 березня або чого хоче жінка? Як провести 8 березня або чого хоче жінка?
Алергія на руках Алергія на руках
Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки? Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.