Як боротися з неприємними запахами в квартирі

Визначимо основні джерела появи і розповімо, як боротися з неприємними запахами в квартирі швидко і ефективно.

неприємний  запах

Як будь-яка людина має свій запах, так і кожна квартира пахне по -своєму. І не завжди цей запах можна порівняти з пахощами троянди. Неприємні «аромати» виникають найчастіше на кухні, в санвузлі. Сприяти поширенню амбре можуть також домашні тварини, лежачі хворі і просто літні люди (так званий «запах старості» ), курці, проблеми з каналізацією або водопроводом. Але впоратися з ним цілком можливо, варто лише знайти першопричину.

Кухня. Тут найчастіше виникають небажані аромати: щось підгоріло, молоко втекло, сміття давно не викидали і т.п. За допомогою протирання простою кухонною сіллю каструль, сковорід і поверхні плити, можна позбутися згірклого запаху. NaCl здатний поглинати неприємні запахи, тому ємності з великими частками солі можна розставити поруч з плитою. Цей спосіб підходить для кухонь, де немає витяжки, або вона недостатньо потужна. Активоване вугілля має ті ж вбираючі запахи властивості — замість солі можна покласти таблетки вугілля і міняти раз на три-чотири тижні. Неприємні запахи в шафках можуть усунути зерна кави, розкладені всередині.

Холодильник. Буває, що навіть ретельно вимитий холодильник все одно поширює неприємний запах. В такому разі можна розкласти на полицях шматочки чорного хліба (хоча б на кілька годин). При розморожуванні помийте холодильник розчином соди (1:1), залиште провітрюватися не менше півгодини.

Запах цигарок і старості можна вивести, щедро розбризкавши в приміщенні п’ятивідсотковий розчин формаліну. З тютюновим запахом також можна впоратися, якщо при провітрюванні розкласти по кімнаті кілька мокрих рушників.

Запах фарби можна вивести тієї ж сіллю, розставивши банки з нею по кутах пофарбованої кімнати. Затхлий запах у шафі допоможуть усунути подушечки та мішечки з різними ароматними наповнювачами, покладені між одягом, постільною білизною та рушниками. Не забувайте тільки періодично їх міняти.

У ванній кімнаті, де є проблеми з каналізацією, насипте побільше солі в зливний отвір ванни або раковини.

Опубліковано в розділі: Дім Теги: 

Також читайте:

Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки
Як провести 8 березня або чого хоче жінка? Як провести 8 березня або чого хоче жінка?
Алергія на руках Алергія на руках
Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки? Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.