Як зробити панно із засушених рослин

Панно це неповторний та не дорогий  декоративний елемент, що чудово прикрасить стіни вашої оселі. До того ж зробити панно із засушених рослин досить легко, але  важливо дотримуватись таких  простих правил: 

зробити панно

  Картина «БУКЕТ В ОСІННІХ ТОНАХ» із засушених рослин: маргаритки, пелюстки чорнобривців, кмину, суцвіття щавлю

  • Щоб правильно зробити панно, рослини треба засушувати під пресом. Для цього необхідно застелити шматок фанери газетами і поверх покласти газети з вкладеними всередину рослинами, потім знову накрити фанерою або картоном і зверху покласти щось тяжке. Під одним пресом можна засушувати 5-8 шарів рослин одночасно.
  • Щоб рослини не потемніли, їх треба щодня перекладати, замінюючи відвологлі листи сухими. Вага преса для грубих зелених частин повинна бути більшою, а для квіток — меншою. Надто велика вага розчавить ніжні квіти, а легка затримає висихання листя і викличе їх потемніння. Рослини повинні сохнути під пресом близько тижня.
  • Для складання квіткових композицій можна використовувати абсолютно різні квіти: природні рослини — сухоцвіти, що зберігають свою декоративність навіть при висиханні; звичайні садові і польові квіти, які висушуються особливим способом; декоративне листя папороті, хлібні злаки, засушені з плодами, гілки чагарників і дерев і т. д.
  • Все це природне різноманіття можна знайти в лісах, де в достатку сухі гілки дерев, чагарники, коріння, лишайники, верес. У соснових і ялинових лісах можна знайти гілки, посріблені лишайниками, що ефектно прикрасить панно із засушених рослин. Однак який би матеріал не був обраний для того, щоб зробити панно, всі рослини ні в якому разі не можна відразу заносити в тепле приміщення і тримати там.
  • Перед використанням їх варто добре висушити в темному і прохолодному місці. Чудові панно із засушених рослин виходять з букетів гілочок з плодами берези, липи, вільхи, клена. У Новий рік свій будинок можна прикрасити шишками сосни, ялини, кедра, модрини і т.д.

 

Картина «ПОДИХ ВЕСНИ» Фон — монотипія. Висушені: суцвіття грициків, листя пустирника, бутони черемші, квітки мати-й-мачухи.

зробити панно

Картина «ПОЛЯНА. ЖОВТИЙ МЕТЕЛИК» із засушених рослин: жовтець, буркун жовтий, грицики, злакові. Фон — монотипія

панно

 

Картина «КОЛАЖ З МЕТЕЛИКОМ» з листя тигровій лілії, склетизованого листа агави, травинки і колосків. Фон — монотипія

панно

 

 Картина «ПОЛЕТІВ …» з квіток дельфініума, листочків і злаків. Фон — монотипія

 панно

 

Картина «ПАННО З РОМАШКОЮ І ЛИСТОЧКАМИ ПАПОРОТІ» із засушених рослин: ромашка, листя і коріння папорті, пушинка, колоски, суцвіття щавлю дикорослого

панно

 

Картина «НА ГРАНІ ЛІТА ТА ОСЕНІ»

панно

Автор робіт: Вишня Ольга

Опубліковано в розділі: Рукоділля Теги: 

Також читайте:

Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки
Як провести 8 березня або чого хоче жінка? Як провести 8 березня або чого хоче жінка?
Алергія на руках Алергія на руках
Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки? Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.