Секрети цвітіння антуріума

Якщо у вашому будинку є зелений куточок, в якому багато квітів, ви напевно помітили, що дуже складно викликати цвітіння рослин. Кожній рослині потрібні особливі умови, а щоб ці умови викликали цвітіння, вони повинні бути ідеальними.

Цвітіння антуріума

 Антуріум — велична і дуже екзотична квітка, тому не дивно, що вам хочеться побачити її цвітіння.

 Якщо він не зацвітає, то причина найчастіше в тому, що він отримує недостатньо світла і тепла. Неважливо, як ви його вирощуєте — в шматку застиглої вулканічної лави, в контейнері з водою чи зазвичай, в горщику з землею — основні правила не змінюються.

 Отже, насамперед упевніться, що він отримує достатньо води. Якщо ви забудете полити свій антуріум, і його коріння висохне, то, швидше за все, він загине. Тому стежте, щоб коріння завжди були вологим, щоб воно могло безперервно висмоктувати воду із землі (або контейнера). Це одна з неодмінних умов цвітіння.

 По-друге, поставте горщик з квіткою до того вікна, яке отримує найбільше світла протягом дня. Пам’ятайте, що післяобіднє сонце занадто агресивне, тому квітка може «згоріти» на сонці. Постарайтеся знайти добре освітлене вікно, без прямого сонячного проміння. Штучне освітлення теж добре підійде, головне, щоб його було багато.

 Як бачите, для того, щоб ваш красень зацвів, не так вже й багато потрібно. Пам’ятайте, що тільки здорова рослина з міцним корінням зможе зацвісти, тому головне — забезпечити умови, в яких вона буде почувати себе комфортно .

 Звичайно, ви можете додати спеціальне добриво, що викликає цвітіння (воно має бути багате фосфатами і не містити азоту) і часто воно допомагає. Але врешті-решт все зводиться до достатньої кількості освітлення, щоб ви могли насолоджуватися чудовими екзотичними квітками антуріума.

Опубліковано в розділі: Кімнатні рослини

Також читайте:

Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки
Як провести 8 березня або чого хоче жінка? Як провести 8 березня або чого хоче жінка?
Алергія на руках Алергія на руках
Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки? Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.