Нумерологія про дітей:дізнайся число долі своєї дитини

Яке у Вас улюблене число? А чому? Можливо, саме ця цифра пов’язана з якимись приємними моментами і спогадами. Числа в житті людини відіграють важливу роль. А вивчає вплив чисел на долю людини наука нумерологія. Сьогодні розповімо як дата народження впливає на життя дитини.

число долі

Щоб визначити так зване число долі, потрібно скласти всі цифри дати народження малюка. Наприклад, якщо дитина народилася 2 березня 2012 року, підсумовуємо 2 +0 +3 +2 +0 +1 +2 = 10. Тепер складаємо числа, поки не отримаємо однозначне число: 1 +0 = 1. Отже, число  долі дитини — 4.

Таким же чином можна визначити і число долі батьків малюка. Порахували? Отож розшифруємо.

1

Якщо у дитини число долі склало одиницю, її характер буде проявлятися з самого раннього дитинства. Це вперті, наполегливі і дуже енергійні дітки. Вони випереджають події, розвиваються дуже жваво: вчора ще не вміли як слід повзати, а сьогодні вже самостійно борознять кімнатні простори на своїх двох. Сон, їжа — це не для них, адже вони відбирають дорогоцінний час, який можна витратити на дослідження нового і незвіданого. Але незважаючи на гадану незалежність, ці малюки дуже потребують батьківської ласки і доброго слова. Тиснути на діток не варто, але ласкою від малюків з числом долі 1 можна домогтися набагато більше, ніж покараннями і криками. Дітям потрібен простір для гри, для самореалізації. Цих малюків не можна обмежувати, вони відчувають себе нещасними, але якщо направити їх енергію в потрібне русло, будуть задоволені всі. Дітки з числом долі 1 виростають лідерами, у них на все є свій погляд і з будь-якого питання — своя думка. Підтримуйте своїх малюків, не придушуйте їх волю, і вони ще заявлять про себе світу.

2

У Вашого малюка число долі 2? Це зовсім не означає, що таку оцінку він буде отримувати по життю. Це одні з найбільш милих і чарівних малят нумерологічного циклу. Під їх чарівність потрапляють усі без винятку. Дітки-«двієчки» дуже чуйно відчувають настрій інших. Тому в ранньому дитинстві реагують на депресію або стрес мами, можуть погано спати після батьківської сварки. Малята дуже уважні, намагаються не засмутити близьких, слухаються. Але це не означає, що вони роблять те, що хочуть. Батькам необхідно виховати в них почуття впевненості, прагнення до незалежності, щоб дитина виросла рішучою і мала свою думку, вміла її висловити і реалізувати саме свої бажання. Треба вчити таких дітей говорити слово «ні», не боятися образити когось на шкоду собі. Необхідно пояснити синові чи доньці, що всім подобатися неможливо. Але як би то не було, такі дітки на все життя залишаються ласкавими, турботливими і чуйними людьми. Малюки «двієчки» потребують тілесного контакту: частіше обіймайте їх, дозволяйте іноді спати на вашому ліжку, приділяйте їм увагу. Зате в дорослому житті ви зрозумієте, що складно знайти дитину більш дбайливу і уважну.

3

Що це за чарівний шибеник сором’язливо і пустотливо посміхається через мамину спідницю? Напевно це малюк з числом долі 3. Чарівна усмішка, хуліганська зовнішність і пустотливі висловлювання — це шлях, який приведе малюка-«трієчку» до загального визнання і зробить об’єктом любові і обожнювання. Ці дітки балакучі, у них мільйон «чому» в хвилину і стільки ж відповідей на кожне зі своїх питань. Діти-«трієчки» люблять купатися в променях слави — так дозвольте їм втілити мрії в реальність. Нехай частіше влаштовують сімейні вистави, і поступово переходять від читання віршиків на табуретці до «великої» сцени (наприклад, виступи на ранку або на шкільних святах). Дітки дуже гостро реагують на критику і зауваження, їх досить легко образити. Вихователі та вчителі будуть любити діток з числом долі 3, а от батькам варто навчити їх зосереджуватися на деталях, бути менш поверхневими в судженнях, бути більш посидющими.

4

Це самі грунтовні дітки в нумерологічних циклі. Вони все роблять дуже свідомо і системно. З самого народження вони спідлоба уважно вивчають всіх присутніх, пізніше акуратно роблять перший крок, а ще пізніше укладають спати всіх ляльок та звіряток перед тим, як самим відправитися в ліжечко. Їх дуже складно переконати в чомусь. Якщо вони перейнялися до когось неприязню, завоювати їх розташування буде непросто. Дітки-«четверочки» люблять усамітнення, тому у мами не з’явиться постійного хвостика «давай пограємо». Але все ж братик або сестричка порадують малюка. Він буде справжнім помічником у догляді за новонародженими. Але не забувайте, що серйозний погляд, не по роках розумні висловлювання і організований характер не говорять про те, що дитині не потрібна ваша увага. Навпаки, якщо ви будете проявляти терпіння та ласку, любов і вдячність сина чи доньки до вас буде ще сильніше. Багато діток домагаються в житті успіху завдяки своїй організованості і працьовитості.

5

Маленька дзига, моторчик і вічний двигун — ось, хто з’явився у вас в квартирі з народженням малюка з числом долі 5. Маленький руйнівник тільки і шукає, щоб таке подрібніше розібрати або побільше розбити. Ці цікаві дослідники не залишать без уваги нічого, тому батькам слід бути особливо уважними: прибирати гострі предмети, вище ставити вази, закривати розетки. Число 5 означає і п’ять почуттів, дитина будь-який предмет не тільки хоче бачити, нюхати, а й пробувати на смак. Будьте дуже уважні. Якщо направити енергію дитини в правильне русло, у вас виросте відмінний помічник, а якщо пустити все на самоплив, в більш дорослому віці дитина буде сама себе дивувати непослідовними вчинками і алогічними висновками. Маленькому ураганчику з числом долі 5 постійно необхідні нові враження. Тому тут діє принцип «іграшок багато не буває».

6

Дітки з числом долі 6 дуже чутливі і уважні. Але вже з раннього віку малюка ви зрозумієте, що підростає геніальний маніпулятор. Критикувати таку дитину — собі дорожче. Образа буде такою страшною і тривалою, що винуватим себе відчуєте ви. Зате дітки-«шісточки» відмінні старші братики та сестрички. Вони дбайливі, із задоволенням виконують функції мами чи тата в їх відсутність — адже тепер можна покомандувати «дрібними». Діти повинні відчувати атмосферу любові, вони будуть щасливі, якщо навколо всі посміхаються. Підтримуйте в них впевненість у власних силах, давайте нескладні завдання. Їм постійно потрібно про когось піклуватися, почувати себе потрібними. Так дозвольте їм це і подаруйте відчуття їх особливості. Дітки обов’язково доб’ються в житті успіху, потрібно тільки трохи направити та підтримати їх.

7

Дітки-«Сімочки» дуже незвичайні. Як правило, вони дуже спокійні. А якщо спокій вам тільки сниться, то у вашій родині з’явилася найскладніша дитина в нумерологічному циклі. Дітки з числом долі 7 дуже вперті, вони завжди чітко знають, чого хочуть, а чого немає. І поміняти їх точку зору практично неможливо. Дітки з числом долі 7 дуже уважні, чутливі до чужих переживань і дбайливі. Якщо така дитина побачить, що ви сумні, вона перша прийде до вас і принесе носову хустинку або склянку з водою. Якщо вони когось люблять, то беззастережно. А якщо когось незлюбили, то з усією емоційністю можуть проявити це. Це дуже розумні й проникливі діти, обдурити їх неможливо, будьте з ними чесні, пояснюйте мотиви своїх вчинків, вони здатні зрозуміти багато чого. Це дуже здібні дітки, особливі успіхи вони проявляють у творчих професіях.

8

Привабливий і милий малюк дуже швидко зрозуміє силу своєї чарівності і буде повсюдно користуватися цією зброєю. Характер досить спокійний, але часом дітки-«вісімки» забувають, про що їх просили, і роблять все навпаки. Дуже не люблять, коли на них тиснуть. Вони будуть всіма силами тримати оборону і не здадуться першими, навіть якщо їм доведеться всю ніч простояти в кутку з тарілкою каші, яку вони їсти не хочуть. Але якщо ви завоюєте їх авторитет, вони будуть поважати вас, тоді вам не складе труднощів переконати їх зробити що-небудь. Ці дітки не тільки дуже незалежні, але й надзвичайно ревниві. Постарайтеся переконати, що батьківської любові вистачить всім діткам порівну і тоді, «вісімка» будуть дбайливо доглядати за братиком чи сестричкою. Але не забувайте, що цим діткам необхідні постійні докази вашої любові — обійми і ласка.

9

У вашій сім’ї народився першопроходець. Саме завдяки йому ви дізнаєтеся про нові віяння у вихованні та розвитку дітей, а пізніше зацікавитесь модними гуртками і новаторськими секціями. Дітки з числом долі 9 люблять все незвичайне, а батькам доводиться не відставати. Іноді ці діти можуть бути нестерпно примхливими, але тут батькам треба запастися терпінням і любов’ю. «Девяточкам» цікаво все, в майбутньому вони можуть вибрати абсолютно незвичайну професію, тому в дитинстві їх можуть захопити абсолютно різні речі. Ваш серйозний малюк іноді хоче подуріти, складіть йому компанію, і тоді його вдячність до вас не матиме меж. У дорослому віці ці дітки ніколи не забувають про батьків.

Пізнавайте своїх дітей з різних сторін. Нумерологія допоможе нам пізнати ще одну грань в характері наших малюків, і тоді ми зможемо краще розуміти один одного.

Опубліковано в розділі: Астрологія Теги: ,

Також читайте:

Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки Весняна клумба: вибираємо квіти для посадки
Як провести 8 березня або чого хоче жінка? Як провести 8 березня або чого хоче жінка?
Алергія на руках Алергія на руках
Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки? Знову двійка: чи лаяти за погані оцінки?

Залишити коментар:

Залишити коментар
© 2018 Дівчата.in.ua. Копіювання матеріалів сайту можливе лише при активному гіперпосиланні.